Szukam Telewizora 65`-75` z budżetem 5500zł

Fidzik

New member
Witam wszystkich znawców, hobbystów i amatorów :blagam:

Pojawiłem się na tym forum parę dni temu, ale teraz zdecydowałem się zapytać Was, bo obecny Sony Kd-43w805 sromotnie przegrał walkę z półką :(

Obecnie poszukuje TV:
- Główne przeznaczenie PS5 i wszystkie aplikacje typu (Netflix, Youtube, HboGo itd.)
- Maksymalny budżet 5500zł
- Salon 20m2
- Kanapa 4,5m - 5m od TV
- Siedzenie na wprost ekranu
- Telewizor będzie stojący
- Pomieszczenie dobrze nasłonecznione
- Tv 4k, hdmi 2.1, DTV i DTS, Dużo podstawowych aplikacji (Netflix, Youtube, HboGo itd.), płynny obraz i nie OLED.
- Tv Pracuje tak ok 9 godzin

Proszę was o pomoc w wyborze, bo trochę się naczytałem i mam teraz mieszane uczucia :(
 

SDman

Banned
Nasuwa się wg. Twoich potrzeb jeden model:
SONY KD-65XH9005 jest w promocji MM za 4799.
Moim zdaniem zawsze lepiej iść w lepszą jakość niż większy ekran.
 

Fidzik

New member
Nasuwa się wg. Twoich potrzeb jeden model:
SONY KD-65XH9005 jest w promocji MM za 4799.
Moim zdaniem zawsze lepiej iść w lepszą jakość niż większy ekran.

no właśnie zastanawiałem się nad nim, ale jak się ma teraz kwestia tego, że sony wycofało się z obietnicy uruchomienia lub wsparcia dla hdmi 2.1 ??

Czytałem już o tym w paru postach na forum
 
Jest jeszcze 75 cali LG 75UN85003LA. Jakościowo to nie Sony ale HDMI 2.1 jest "pełne". Sam oglądałem go w markecie i obok stał Sony H9096 więc walka była z góry przegraną ale widać że LG wymaga kalibracji bo demo w sklepie jest bardzo ale to bardzo ciemne i jasny Sony mieli LG na papkę
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym zdecydowanie wielkość 75" .
Dla Twoich potrzeb w klasie cenowej tylko LG 75UN85003 za 4899 zł z pakietem gratisów dodatkowo dla niebieskich członków forum.
Sony XH90 ma HDMI 2,1 - ale kosztuje 7199 zł
Jeśli nie masz na dokładkę LG będzie extra.
Też jest z pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb wybieraj zdecydowanie 75".
Masz jeszcze teraz w super promocji Philipsa 75PUS8505 , w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 
Do góry