szukam Telewizor 49, cena do 5000 zł

camthallion

New member
Witam szukam telewizora max 49 cali

Telewizor będzie głównie służyć do oglądania Netflixa i gry na PS4

Wpadł mi w oko Sony 49XF9005 czy to będzie najlepszy wybór czy może jest jakiś lepszy tv do 5000 zł?
I nie wiem czy 49 cali to nie będzie za duży, bo mam nie duży pokój, a siedzę tylko 2 metry od niego

Teraz mam samsunga H6400
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Raczej za mały. Ja mam 230 cm do tv i mam 65 cali i dopiero jest w porządku po wymianie z 55 cali. Jeśli nie chcesz 65 cali to już chociaż celowałbym w jakieś oledowe 55 cali (choć to kilka stówek więcej). Natomiast z 49 to raczej nie ma czegokolwiek lepszego niż XF9005. Choć i tak grzech ultra ciężki nie brać (jeśli już LCD) modelu XF9005 w wersji 55 cali. Jest za nieco ponad 5100 zł.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobry model.
Ja bym brał 55" również do tych warunków - tym bardziej , że mieścisz się z ceną .
Pytanie czy 55" Ci się zmieści ?
 

camthallion

New member
Właśnie nie bardzo 55 cali mi się mieści w pokoju.Teraz mam 40 cali samsunga i nie narzekam że jest za mały.Po dokładnym zmierzeniu to maksymalna odległość z jakiej mogę oglądać tv to 1,90m, więc raczej wybiorę wersje 49, tylko czy ona nie będzie się niczym różnić względem 55 oprócz wielkością?
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
Chyba nie różni się czymkolwiek oprócz rozmiaru. Natomiast 6 cali więcej za około 400 zł to naprawdę, mimo Twoich obaw i wrażeń, że będzie za duży to wydaje mi się, że to ciężki grzech. Na początku faktycznie może wydawać się duży, ale po kilku dniach stwierdzisz, że całe szczęście, że nie wziąłeś mniejszego. No chyba, że fizycznie nie da się tam 55 cali wcisnąć.
 

andrju75

New member
Witam.Sam w dużym pokoju oglądam telewizję z 2 m i mam 55".Uważam ,że to jest bardzo dobry wybór.Na mniejszy nigdy bym sie nie zdecydował.Jak usiądę dalej to ten telewizor jest po prostu za mały.Ps.Jeżeli szukasz dobrego tv do 49" to polecam Samsung QE49Q7FAM .Sam go posiadam w małym pokoju .Oglądam tam z 1,5 m.Jest to model zeszłoroczny (2017r),posiada matrycę prawdziwe 100Hz-do szybkiego sportu jak najbardziej,w tym roku do 49" jest niewiele modeli z matrycą 100Hz ! .Z tego telewizora jestem bardzo zadowolony.Obecne Samsungi (modele 2018) nie odtwarzają scieżki audio w DTS.Ten Qled z tym nie ma problemu.Żadnych przycięć obrazu na telewizji (UPC karta) , jakość obrazu bardzo dobra.Pilot świetny (aluminiowy na bluetooth-także ciągnie niesamowicie, czego w Sonym nie mam , bo muszę bardziej pilota skierować na czujkę).A Tizen w Samsungu jest płynny , nie zawiesza się , reaguje szybko.Jak dobrze poszukasz to jeszcze go znajdziesz.Polecam go serdecznie.Pozdrawiam.
 

camthallion

New member
Ten samsung widzę że jest dostępny tylko na allegro, a tam jak wiadomo gwarancja do bramy później się nie znamy.Philipsa też odrzucam bo ma nie pochlebne opinie, więc wybiorę raczej Sony.Widzę że w SonyCenter dodają do 49 cali Sounbar HTCT390 i jakby się go udało sprzedać to wychodzi fajna cena.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
4999 z soundbarem to chyba cena super :) Kiki czy u Ciebie też jest taka oferta? A jak jest to za ile?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też polecałbym się zastanowić nad 55" bo przecież zakup na długie lata i masz super telewizory które mieszczą się w klasie cenowej :
- Philip 55PUS8601 z kropkami kwantowym i i soundbarem w komplecie.
- Sony 55XF9005 za 5099 zł
A za niewielką dopłatą nowy Oled Toshiba 55X93 z DB .
 

camthallion

New member
Tylko jak walne sobie taki duży ekran to będzie to głupio wyglądać i pół okna mi zasłoni, teraz tylko w tym miejscu mogę powiesić tv i tak to wygląda
***************.com/a/4jvV42T
 
Do góry