Szukam opinii - zestaw Sony BDV-E870

Koci

New member
Witam!

Kombinuję już dłuższy czas na zakupem zestawu kina domowego, myślałem o zestawie z Blue-ray, chociaż co przykre, nie czyta Div'x-ów..... Cóż, mało który Blue-ray czyta, a poza tym nie mogę znaleźć nigdzie informacji czy jeżeli nawet czyta, to również z polskim tekstem (txt, srt)

Trudno, ten zestaw jest na stronie Sony jako nowość (hmmm..), widziałem go w sieci w cenie
od 2500 PLN. Pytam fachowców czy warto. Nie jestem audiofilem (kto jest w czasach mp3?) ale
cenię sobie dobry dźwięk w muzyce i filmie. Pokój jakieś 20 m2.

Dziękuję za ewentualną pomoc.

Pozdrawiam

Koci
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nawet nie audiofil doceni różnicę dobrej jakości o ile masz miejsce na wieksze kolumny:
Pioneer 819 + Jamo 606
 

Koci

New member
kiki --> cenię sobie Twoje rady, ale proponowane przez Ciebie rozwiązanie, o ile doliczyć subwoofer i odtwarzacz Blue-ray, wyjdzie sporo ponad 3.000 zł. Taki mam górny limit :)

Pozdrawiam

Koci
 

masssakra

New member
witam
jestem posiadaczem wlasnie tego sprzetu
i szczeze go polecam
kino odtwaza wszystko wlacznie z 3D nawet MKV!!! jesli ktos sciaga filmy w full hd (naprzyklad :])
moje kino jest podlaczone do modemu bezprzewodowego i dzieki temu wszystkie pliki takie jak filmy zdjecia muzyke i klipy odtwazam z mojego komputera i jego dyskuw bezprzewodowo i tu jest + gigant odemnie!
kino ustawia sie same dzieki dolaczonemu w zestawie mikrofonu ktury umieszcza sie na miejscu gdzie bedziesz siedzial ( nawet zmiezy ci odleglosc za pomoca dzwieku :) wiec wielkosc pokoju nie gra roli
samo w sobie posiada tez kanaly internetowe z muzyka programami np eurosport, youtube itp itd
dziek jest wyborny!!!
jakosc odtwazanych filmow tak samo
2 wejscia usb jedno z przodu i jedno z tylu na dodatkowe nosniki :)
super wyglad
dolna czesc wiezy zdemontowalem zeby mogly stac obok telewizora
 
Do góry