Szukam korytka do sciany na kable

Biernacha

New member
Witam potrzebuje schować pare przewodów w scianie na dlugosci okolo 1.5m z tym ze powyzej musze wyjsc paroma katami nad sufit podwieszany i nie moge znaleść nic odpowiedniego. Znalazłem jedynie korytko 55x110 wentylacyjne kolanka wszystko maja ale jednak to za duze jak na ilosc kabli ktore chce ukryć. Macie jakies pomysl gdzie i co kupic ?

Załączam zdj mniej wiecej jak to wyglada chodzi o to ze tam gdzie jest napisane 25x15 to jest ozdobna polka (oswietlenie led) karton gips ktora narazie jest w budowie gdyz trzyma mnie schowanie tych kabli. Tam właśnie kanal/korytko musi isc po scianie nad sufit.

998_bez_tytu_u.png
 
Ostatnia edycja:

LukeSky

Member
Bez reklam
Dlaczego za duże? Sporo miejsca to zawsze łatwiej potem coś przeciągnąć niż jak upchasz to na styk. Te wentylacyjne są bardzo fajne, ja sam użyłem taki na ścianie aby schować kable pod tynkiem. Przynajmniej jest dość miejsca i jak przyjdzie chęć dodania kabla to jest zapas.
 

Biernacha

New member
Hmm właściwie to racja. Poprostu myslałem o czymś o wymiarach ok. 50x80 tyle by mi spokojnie wystarczylo ale nic takiego nie znalazlem najmniejsze co widzialem to 55x110. No nic bedzie trzeba poprostu wieksza bruzde wykuć :)
 
Do góry