Szukam kina do około 1500zł

lukilodz123

New member
Po postach na forum zaciekawił mnie zestaw:
Panasonic SC PT860
Czytam, że ma skaler do 1080p i ciekawi mnie jak się sprawuje na LCD full hd z materiałem dvd jak i divx oraz jak czyta nagrane filmy w divx/xvid na płyte i jak jest z napisami txt (czy czyta i czy musi być ten sam folder, ta sama nazwa itp) Kosztuje 1226zł i czy do pokoju 16m2 (~3x4m) wystarczy (do bloku)???
Drugi to
JVC - CI D600B
Chyba nie ma skalera, ma za to Dolby Pro Logic II i znowu pytanie jak z dvd na matrycy fullhd i jak z nagranymi na kompie filmami divx/xvid i napisy ???
Z góry dziekuję za pomoc.
PS Chyba, że coś innego proponujecie?
 

PopaY

New member
Bez reklam
Panasonic też ma DPL II :>
Z zestawów jednobryłowych poleciłbym Ci Samsunga HT-TZ315R. Całkiem fajne DVD, scaler po HDMI działa nieźle na filmach DVD, na DivX-ach też działa, ale na 100% nie do rozdziałki 1080p. Ogólnie bradzi fajne kino jak na zestaw jednobryłowy. Co do napisów to testowałem DivX-y tylko takie, które miały taką samą nazwę (plik txt) więc nie wiem jak to jest z napisami o innej nazwie pliku :/
 

lukilodz123

New member
Dzieki za odp. Co do samsunga to jakos jestem nastawiony na nie i nie czuje potrzeby aby to zmieniac, chyba, ze wiele osob cos bedzie zachwalalo. Nie upieram sie tez przy wszystko w jednym. Moze to byc duzy zestaw dwu elementowy z duzymi kolumnami.
 
Do góry