szarpanie na stacjonarnym odtwarzaczu blu-ray

bigelvis

New member
czesc

Prosze o pomoc, mam problem takiej natury:
za pomoca multiavchd, tsmuxer i tssplitter stworzylem kilka miesiecy temu film z menu, z plikow pochodzacych z canona hg20 z bitrate 24Mbit/s, na komputerze film dobrze sie odtwarza, przelaczanie miedzy tytulami trwa niestety ze 2 sekundy ale to nie problem dla mnie, do rzeczy: zaoptrzylem sie wreszcie w nagrywarke blu-ray, nagralem obraz iso tegoz filmu na plyte bd-rw (infinity professional) i odtworzylem na moim stacjonarnym odtwarzaczu sony bdp-s360, poczatkowo bylem zadowolony pierwsze tytuly dobrze sie odtwarzaly lecz niestety potem niektore chaptery bardzo sie tna, nie da sie ich ogldac, szarpia bardzo
co moze byc przyczyna tego,?
moj odtwarzacz radzil sobie z bitrate ponad 30mbit/s z filmami blu-ray z wypozyczalni

prosze pomozcie
 

bigelvis

New member
zrobilem sledztwo z ktorego wynika, ze szarpanie w obrebie jednego tytulu pojawia sie przy przejsciu z jednego pliku na inny m2ts(scaleniu) i trwa czasami pzrez kilka dlugosci polaczonych plikow m2ts i konczy sie na pewnym przejsciu (pliku) i potem jest ok , niektore tytuly od poczatku do konca sa ok, pamietam ze robiac ten film mialem problemy z synchronizacja audio video uzywajac do laczenia, dzielenia m2ts tsmuxer, uzywalem wiec rowniez tssplittera, ale ten z kolei w pliku wynikowym pokazywal nie prawidlowo czas, do przerobki mp3 na ac3 uzywalem audacity

czy mogly mi ktos napisac jakiego programu uzywa do dzielenia, scalania m2ts, jakiego programu do podkladania dzwieku w postaci pliku ac3
 
Do góry