Szafka RTV pod TV

aerO^

New member
Witam, poszukuję szafki/stolika RTV, najbardziej chodzi mi o to, żeby zasłonić wszystkie kable, chciałbym postawić na niej TV(50 cali 35kg ze stojakiem) na podstawce więc bez wieszaka oraz, żeby miała dużo miejsc na moje zabawki(są na zdjęciu), zależy mi też na dobrym dojściu powietrza, musi też miejsce na centralny.W skrócie, żeby wszystko co jest na zdjęciu jakoś upchać i żeby te kable nie wystawały od których aż głowa boli :D Co byście polecili do 1500 zł?

 

aerO^

New member
Nie, ten stojak jest tylko do 42" i 30KG, wczoraj zaryzykowałem i podwiesiłem 31-kilogramową 50'tke i przez 2 godziny było ok, ale potem zauważyłem, że TV jest stabilny, ale jednak przechylony do przodu i chcąc spać spokojnie zdjąłem go ze stojaka.
 

zobal

New member
Witam.Jezeli jestes z okolic Poznania,moge wykonac taka szafke pod twoje wymagania.Nadmiar kabli rozwiazuje tak ,ze tylnia czesc szafki jest cofnieta do srodka ok 10 cm,wiec wlasnie tam sa umieszczane kable.Na zewnatrz widac tylko sprzet
 

Attachments

  • z 066.jpg
    z 066.jpg
    759,7 KB · Wyś: 4824

Bucek

Banned
Czy inne wzory szafek tez wykonujesz? np. z inną okleiną/fornirem?

Proszę tez na priv o info na temat ceny takiej szafki.
 

zobal

New member
Moge wykonac ,w okleinie/plycie wskazanej przez klienta.Teraz rowniez i lakiery ,sa coraz modniejsze. A wzory ?Klient rysuje ja wykonuje.:smile:
 
Do góry