system saphi w TV Philips

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Zamierzam kupić TV Philipsa z systemem Saphi. Mam pytanie do tych co mają taki TV : Jakie polskie aplikacje obsługuje ? Chodzi mi szczególnie o TVP VOD , VOD Onet , Player , Ipla , CDA.pl , Veb.camera , RMF FM.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam. Zamierzam kupić TV Philipsa z systemem Saphi. Mam pytanie do tych co mają taki TV : Jakie polskie aplikacje obsługuje ? Chodzi mi szczególnie o TVP VOD , VOD Onet , Player , Ipla , CDA.pl , Veb.camera , RMF FM.
Cześć,
Jeżeli chcesz korzystać z wielu aplikacji, to zdecydowanie powinieneś wybrać wersję TV z Androidem.
Z aplikacji polskich to: wybieram.tv, cda.pl, Player, Ipla, jest jeszcza apka my Tuner gdzie są polskie stacje radiowe.
Oczywiście Netflix, YouTube, Rakuten.

Z doświadczenia jednak z dwoma systemami zdecydowanie Android TV.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli w TV z Saphi nie znajdę TVP VOD. Szkoda. Różne przystawki do telewizora mnie nie interesują , wolę wszystko w jednym. A czy ten system Saphi jest rozwojowy ? Pojawiają się tam nowe polskie aplikacje , czy wszystko stoi w miejscu ?
 

Kurakaodr

Member
I tutaj jakość/ cena to tylko Xiaomi Mi TV Box s 4

Ten szrot polecasz, no bez jaj...jak jakość/wydajność/cena to tylko X96 Max Plus w wersji 4/64, u Chińczyków w dobrej promocji za +/- 150 złotych
r010.gif


zerojedynkaX napisał:
z systemem Saphi

Poszukaj w sieci informacji, ponoć jest już w wersji na Saphi dostępne Kodi, a tam masz wtyczki z wymienionymi przez ciebie serwisami...

Weź pod rozwagę żadnych wynalazków, tylko odbiornik z Android TV!
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli w TV z Saphi nie znajdę TVP VOD. Szkoda. Różne przystawki do telewizora mnie nie interesują , wolę wszystko w jednym. A czy ten system Saphi jest rozwojowy ? Pojawiają się tam nowe polskie aplikacje , czy wszystko stoi w miejscu ?

Siemka, i jak, jest aplikacja TVP VOD w telewizorach z Saphi?
Tutaj jakoś nie widać:
https://youtu.be/VH5U0vOaskQ?t=139

Mamie przestało działać hbbtv na tvp1 i tvp2 na Philipsie seria PUS6500, i chce jej naokoło poradzić przejście na TVP VOD, ale czy jest?
 
Do góry