Sypialnia 49-55 cali

eliminat

New member
Witam

Poszukuje tym razem TV do sypialni, TV będzie stać na komodzie, światło do sypialni wpada z lewej strony, ten TV w głównej mierze będzie przeznaczony do naziemnej oraz internetu - filmy, streaming, zewnętrzne źródła - dysk i pendrive.


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? Ok 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem?- 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu – Bokiem z lewej strony
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? - Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? – Bokiem z lewej strony
7. Jaki masz obecnie telewizor? Philips 55pus6551
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? – Głównie naziemna
10 .Jakie urządzenia – zewnętrzny dysk, pendrive,
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? -Różnie
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ?- Tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? –Różne
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? - Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - Nie
16. Preferencje co do marki? Po ostatnich przygodach nie chce Philipsa
17. Preferencje co do wielkości? 49-55
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - Różnie
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? -3700-4200
21. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych – Tak , Głównie Netflix , Youtube
 

eliminat

New member
Jak pisalem, nie chcialbym Philipsa dlatego ze juz raz sie przejechalem na tej marce. Znajdzie sie cos innego glownie do naziemnej i internetu, na tym TV nie bedzie podlaczona konsola.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To już inna bajka.
Ale ok. Masz 55 Tcl C70 za 3499 zł
Panasonica 55ex703 za 4499 zl
Samsunga 55mu7002
LG 55sj810 V
TCL z quantum Dot za 4599 zł
 

eliminat

New member
Wszystkie modele przekraczające budżet TCL wg nie biorę pod uwagę, o tym LG czytałem ostatnio i średnio mi się podoba tzn umiarkowane opinie, Samsung z tego co czytałem ma matryce VA( jak pisalem TV ma stać pod katem wiec z teco co wiem lepsza bedzie IPS ) Nie wiem po co to pisac wszystko w pierwszym poscie jak najwazniejsze rzeczy sa zawarte a i tak osoba odpowiadająca nie zwraca na to uwagi.
 

eliminat

New member
Dzieki za propozycje,

Sony znacząco wykracza poza budżet, Panasonic w tym modelu ma 50 badz 58 cali, 55 nie znalazłem chyba że cos gdzieś pominąłem, przypadł mi do gustu bardzo fajny tylko nie wiem czy matryca 50 Hz bedzie ok. Z polecanych jedynie Samsung chyba najbardziej spełni oczekiwania i jest na matrycy 120 HZ tylko nie było w sklepie aby porównać.

Coś sie jeszcze znajdzie na matrycy 100 Hz badz wyzej spełniających powyższe wymagania ?
 

strazakp

Banned
Bierz Samsunga albo Panasonica.
Panasonic ma 50hz ale to nie jest żadną wada w przypadku tego telewizora. Panasonic ma bdb ulepszacze i płynności nie ustępuje wielu 100hz. Oglądałem np wczoraj mecz piłki i nie widziałem braku płynności.
Na Sony xe85 nie dało się oglądać piłki nożnej a ma przecież 100hz.
 

siamer

New member
Ja znowu myślałbym na Sony albo Panasonic. Zeszłoroczne modele Sony XD masz na IPS

Dziwi mnie ta sprawa z piłką w Sony bo na konkurencyjnym portalu właśnie chwała go za obraz, pisali że płynniejszy nawet niż w 9005 (mowa o serii XE)...

Pozdrawiam...
 

eliminat

New member
Ja wiem, prawie w każdym wątku jest polecany i wychwalany ponad wszystkie marki TCL może i jest taki dobry ale póki co jakos mi nie leży nie jestem przekonany
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Twoja kasa , Twój wybór. Nic na siłę.
Ale w klasie - lepszego nie kupisz.
A promocja jest do 15.09.
 

eliminat

New member
Samsung 55mu7002 różni sie znacząco od modelu 55mu7072 ? oraz Panasonic ex700 od ex703
?
I jeszcze pytanie bo bardzo fajny model Samsunga gosc w sklepie polecał KS7000, warto wziąć go pod uwagę ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry