synergy czy reference

sihborx

New member
Klipch -synergy czy reference???

Witam serdecznie
oto kolejny mój wątek a raczej problem. Sorki jeśli się powtarzam ale in dalej brnę w ten świat tym mam więcej wątpliwości...
Tym razem nam dylemat który zestaw głośników marki Klipsch będzie odpowiedniejszy, lepszy, bardziej wszechstronny- i do muzy i do filmów.
Do tej pory byłem niemal zdecydowany na zestaw Synergy F3 plus reszta.....
ale ostatnio poczytałem o REFERENCE. Oczywiście nie stać mnie na najwyższą kombinację bo jest za droga. Bardziej kuszą mnie modele ref 52 lub 62
I tak przekroczę budżet.
Pyt czy każdy zestaw ref. będzie lepiej grał od synergy nawet f3

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

sihborx

New member
Z tego co wyczyałem to najtańsze wersje to te na bazie RF 52 SET i RF 62 SET. Z tego co wyczytałem to różnią się wielkością głośnika (analogicznie 5 i 6 cali). Pytanie czy jeśli masz zwykły pokój dzienny ..... żaden hangar .... to te 52 powinny wystarczyć......
na necie znalazłem taką ofertę... na elekrtopunkt.pl
Klipsch Reference 62 SET
Klipsch Reference 52 SET

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sihborx

New member
blackninja napisał:
Ile metrów kwadratowych?
5"x2,5cm=12,50cm popelina!

pokój raczej klasyk czyli do 25m2.
ps- właśnie dostałem info na innym forum, że lepiej będzie zainwestować w model synergy f2 lub f3 plus suba
niż w reference 52 (mimo że ref to trochę wyższa półka)
 

don111

Banned
może Blackninja zaproponuje dobrą cenę na zestaw RF 62... słuchałem tego modelu a z tych Synergy modelu F1, poza basem nie ma porównania
patrząc na cenę tych Synergy to olałbym je i szukał kolumn innego producenta
 

sihborx

New member
don111 napisał:
może Blackninja zaproponuje dobrą cenę na zestaw RF 62... słuchałem tego modelu a z tych Synergy modelu F1, poza basem nie ma porównania
patrząc na cenę tych Synergy to olałbym je i szukał kolumn innego producenta

oki to jeśli nie klipsche to jaki zestaw będzie najbardziej optymalny mając około 4000 pln?????
co będzie grało bezapelacyjnie lepiej ?????
jakie macie sugestie????
proszę o radę
 
Do góry