Syndicate Wars

lighthammer

New member
Witam,

własnie znalazłem w PSS grę Syndicate Wars - warto ją kupić? Kilkanaście lat temu ta gierka to był mega wypas, z chęcią bym sobie w nią pograł. Tylko pytanie czy warto, mam nadzieję że ma więcej niż dwa lewele? ;)

Pozdrawiam
 

Maxavelli

New member
Warto - klasyka ;-). Oczywiscie jesli nie jestes fanatycznym zwolennikiem jakosci obrazu, jak wiekszosc ludzi na tym forum. Ja cenie GRYWALNOSC. Jesli przyciaga do ekranu, to moze wygladac jak chce.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Klasyka od nieistniejącego już Bullfroga. Druga część gierki w którą szarpałem na amidze 600. Nie tak dobra jak jedynka ale warto w nią zagrać.
 

lighthammer

New member
Nie liczy się dla mnie grafika a grywalność. Chociaż gry z PSX mizernie wyglądały - nie wiem, czy teraz dałbym radę ścierpieć 'pixelozę' :D.

Syndicate to rewelacja, dziwie się, że nikt nie chce się podjąć robienia kolejnej częsci (chociaż chodzą różne plotki) albo chociaż jakiegoś remake'u.

Druga część gierki w którą szarpałem na amidze 600
Ja w Syndicate grałem na 486 albo na pierwszym pentiumie, sto lat temu.

P.S. Jak doładować konto w PS Store? Muszę mieć kartę kredytową, czy wystarczy jakiś przelew etc?
 

beamer

Banned
Polski PS Store mozna doładować siedząć przed telewizorem w domu złotówkami nawet zwykłą bankomatówką Visa Electron (mam taką z banku WBK i nie ma problemu). Wystarczy znać PIN (ten sam co do bankomatu) i wpisać bodajże ostatnie 4 cyfry z unikatowego ciągu nadrukowanego na każdej takiej karcie, i wybrać kwotę doładowania złotówkami.

Chyba nie da rady tak doładować amerykańskiego konta dolarami lub jakiekogolwiek innego w obcej walucie. Do tego trzeba mieć chyba już wypukłą kartę kredytową (MasterCard etc.)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
W ogóle to nonsens z tym doładowywaniem konta, wchodzisz normalnie i kupujesz - podajesz nr karty i co tam trzeba i ściąga Ci tylko tyle ile trzeba.

Pozdrawiam,
 

beamer

Banned
No tak byłoby najlepiej. Masta, masz kredytową (jaką? wypukłą?) czy zwykłą bankomatową? U mnie na zwykłej bankomatówce (darmowa karta z banku WBK do darmowego rachunku osobistego "<30") mozna tylko "doładowywać" złotówki: 10, 20, 40, 50, 100 zł itd.

Możesz tak płacić w $ i innych walutach obcych? Po jakim kursie wymiany?
 

debeef

New member
Bez reklam
Na amidze najpierw 500 potem 1200 był to hit, w wersję wars nie grałem, ale jeśli jest blisko poziomu pierwszej części to trzeba łykać...sam chyba łyknę:)
 
Do góry