sygnał SD w N-ka lub UPC

portos2

New member
Bardzo prosze o pomoc zastanawiam się co wybrać N-ke czy sygnał z UPC cyfrowe z dekoderem HD

Najbardziej zależy mi na dobrej jakości sygnałów SD - gdzie bedzie lepszy sygnał SD w N-ka czy w UPC (Gdańsk)

czy to prawda ze nowy dekoder UPC Cisco gorzej sobie radzi z sygnałem SD


i najważniejsze pytanie czy 50'' palzma plus sygnał SD z N-ki lub UPC ogladane z 3-4 metrów ( najczęściej z 3,5 m) to nie bedzie przegiecie - czy nie będzie widać na ekranie pikselozy - wiem ze odleglość ta jest wystarczająca przy dobrym sygnale ale jak to bedzie z sygnałem SD UPC lub N-ka bo głównie ogladam kanały w SD
 

yacek _b

New member
Na UPC nie ma dobrych kanałów SD !!!! . Niestety może wielu sie ze mną nie zgodzi , ale kanały z dobra lub bardzo dobrą jakością można policzyć na palcach jednej ręki , do tego doliczyć trzeba kanały pakietu C+ bo na paczce kanałów C+ jakość jest najlepsza .

Co do odległości oglądania 3.5-4m na 50 " będzie bajka .
 

mr_qpa

New member
Kolego bierz 50' bez wahania. Ja oglądam z 2,5-3m, pierwotnie miało być 4-4,5 ale zostałem przy tymczasowym rozwiązaniu. Po przyzwyczajeniu sądzę, że z takiej odległości i na 60-63' bym nie narzekał :)

EDIT:
Na N-ce SD chodzą całkiem ok (moim zdaniem). ZDECYDOWANIE lepiej niż wszystko co prezentowane jest w MM i Saturnach.
Tak poza tym szybko przy oglądnięciu kilku programów w HD zaczniesz unikać SD ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry