Switch HDMI

spinacz66

New member
Bez reklam
Witam potrzebny mi switch hdmi do rozdzielenia sygnału do 200zł najlepiej automatyczny który będzie sam wykrywał sygnał z danego wejścia tv(bez pilota) i był żywotny,nie pogarszał jakości obrazu, nie był podatny na kurz coś na na wzór Media techa MT5200 co miałem o dziwo po jakimś czasie zaczął mi głupieć i przerzucał rozdzielczość na auto sam.
 
Ostatnia edycja:

prezy

New member
Bez reklam
Spróbuj może Cablexpert.
Mam od nich Splitter HDMI i działa super. Jestem zadowolony.
Pod względem jakość/cena są bezkonkurencyjni.
Tylko nie wiem czy mają w swojej ofercie Switch
 

spinacz66

New member
Bez reklam
kolega dokładnie jaki model posiada lub może polecić tej firmy bo jest ich sporo tych splitterów wystarczą 2 wejścia mi tylko pasował by mi bez dodatkowego zasilania taki jak miałem.A z tymi protokołami o co chodzi żebym nie kupił i mi sygnału nie będzie dawał po chcę obraz i dźwięk uzyskać.Na co mam zwracać uwagę przy kupnie?


drugie moje pytanie do znawców tych pudełek czemu po 2 latach ten switch zaczął mi sam przełączać rozdzielczość na auto(po wyłączeniu sprzętu i włączeniu go ponownie jest Auto) poza tym działa dobrze na wszystkich 3 wejściach co mogło się w nim popsuć?
 
Ostatnia edycja:

Maharadża.

New member
z dobrych rozdzielaczy sygnały HDMI znajdziesz firmy LINDY.
Splitter HDMI 1-2 MRS Professional tańszy a również bardzo dobrze sobie radzi i kosztuje zdecydowanie mniej niż 200zł.
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja również poszukuje switch hdmi, coś taniego ale dobrze spełniającego swoją funkcję. Chce podłączyć pod jedno złącze HDMI biały dekoder nc+ od multiroom premium i odtwarzacz blu-ray Samsung BD-D5500. Zależy mi żeby po zastosowaniu switcha nie było straty na jakości obrazu. Na Allegro znalazłem coś takiego:
SWITCH ROZDZIELACZ HDMI FULL HD 3 IN 1 OUT 3D GOLD (4422601671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Czy warto kupować coś takiego, czy to wyrzucone pieniądze w błoto ?? Może ktoś z Was używał takiego switcha i może napisać jak się spisuje.
 
Do góry