świateczne promocje styczniowe wyprzedaze

ridick8

New member
planuje zakup plazmy panasonika py80 42cale i zastanawiam sie czy stanieja:confused: bo napewno nie zdrozeją .może jest ktos bardziej zorientowany w tym temacie z forumowiczow.pytanie brzmi czy warto czekać?:eek:k:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dobre pytanie...., ale skąd pewność, że nie zdrożeją????

Teoretycznie po świętach są tzw. wyprzedaże i sprzęt RTV powinien być tańszy, ale... no właśnie nie byłbym taki pewny jak w dobie obecnego kryzysu będzie to wyglądać. na razie nie jest źle, ale jak złoty będzie tracił na wartości to może być rożnie...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
czesto sie zdarza, ze przed swietami sprzedawcy podnosza wlasnie ceny, gdyz ludzie na gwalt kupuja wowczas nowe zabawki, kupuj teraz i nie czekaj, szkoda czasu
 

qwert

New member
Dzwoniłem niedawno do "Panasonic Polska" i między innymi zapytałem się o nowe modele TV kiedy się pojawią i Pan powiedział że nic mu o tym nie wiadomo i nie chce wprowadzać nikogo w błąd. Także jak narazie kicha.
 

Bllu-Man

New member
qwert napisał:
Dzwoniłem niedawno do "Panasonic Polska" i między innymi zapytałem się o nowe modele TV kiedy się pojawią i Pan powiedział że nic mu o tym nie wiadomo i nie chce wprowadzać nikogo w błąd. Także jak narazie kicha.

Lub jest to tajemnicha handlowa.. i chcą wyprzedać poprzednie modele przed wprowadzeniem nowych.. Tak by każdy czekał na wejście nowych.. Wszytko to $ ...
 
Do góry