Światęczne okazje na LED TV - czekać?

methodini

New member
Witam

Ostatnie dni interesowałem się kupnem TV, sprawdzałem testy, porównania, opinie i powiedzmy, że mam kilka swoich typów. Teraz głównym wyznacznikiem pozostaje cena, która jak wiadomo zawsze ma znaczenie, a jako że za 12 dni od teraz mamy święta, to nie ukrywam że chciałbym dostać wybrany tv w jak najkorzystniejszej cenie i skorzystać z jakiegoś bonusu, niż się pospieszyć i przepłacić.

Teraz w związku z tym mam pytanie ...szanowni forumowicze, czy macie może jakieś sygnały o zbliżających się promocjach jeszcze przed samymi świętami ? Czy już nic specjalnego raczej nie będzie i decydować się na coś teraz ? Nie wiem jak to było w ostatnich latach, i który z wymienionych sklepów (RTVEUROAGD, Mediamarkt, Saturn, MediaExpert, Avans) ma z reguły najlepsze okazje. Kupował będę w którymś z nich, jako że wszystkie mam w mieście. Wiem, że MediaExpert miał teraz tą promocję -23%, ale się jeszcze wstrzymałem (nie wszystkie modele były nią objęte)... i nie wiem czy dobrze.
 

ChiquitaB

New member
Witam.
To ja coś od siebie dodam, to -23% w media expert to było na tej zasadzie że kilka dni przed podwyższyli ceny o te 23%.
Chociaż wczoraj zakupiłem w media expert sony 40hx750 za cenę 2790 która jest bardzo atrakcyjną dla tego tv. Jestem zadowolony z zakupu. Nie wiem czy nadal jest ta promocja ale inne tv też dosyć miały obniżone ceny
 

hunter121

New member
W sklepach tak jak napisano już wcześniej często podnoszą wcześniej ceny aby później niby obniżyć. Dla mnie rekordzistą jest media ex, prawdziwe promocję zdarzają sie rzadko i tak szybko jak się pojawiają to i znikają. Ja przy zakupie byłem eygodny i zakupiłem przez sklep int. elektro oczywiście wcześniej sobie w sklepie pooglądałem.
 

andreas2012

New member
na prawdziwe promocje czekaj na przelom stycznia-lutego, w grudniu nie licz na promocje, chyba ze jakies wyjatkowe modele przecenia ale to pewnie te mniej popularne, prawdziwe obnizki sa przy najmniejszym popycie (najblizszy zastoj na przelomie stycznia-lutego od marca znow skok w gore bo swieta kolejne sie zblizaja nastepny zastoj na przelomie wakacji)
 

methodini

New member
Dzięki Panowie za rady, czas poświęciłem na dogłębne studiowanie kilku modeli i mam już wytypowaną listę potencjalnego zakupu ;), a z samym zakupem się wstrzymałem, bo może faktycznie nie jest teraz najkorzystniej ;)

Jeżeli promocja "Na koniec świata" to pewnie MediaMarkt - dzięki, będę obserwował ten piątek. Zawsze jeszcze zostaje okres czyszczenia magazynów i styczeń, gdzie powinny trochę spaść ceny.
 

Raku2006

New member
Ja w końcu dostałem zielone światło od żonki, ale wstrzymuje się z zakupem właśnie do końca stycznia, no chyba że faktycznie na 21 grudnia dadzą jakieś ciekawe promocje lub tak jak w przypadku gdy kupowałem pierwszy telewizor. W RTV euro agd w sklepie internetowym 25-26 grudnia zrobili promocje i kupiłem tv 400 zł taniej i wyszlo mnie tyle ile bym zaplacil w najtanszej ofercie na ceneo. Dobrze by było żeby teraz też tak się trafiło :D A teraz pozostaje tylko wybrać jeden z 5 kandydatów, a to jest trochę trudne jak się codziennie czyta forum... :D
 

methodini

New member
A teraz pozostaje tylko wybrać jeden z 5 kandydatów, a to jest trochę trudne jak się codziennie czyta forum... :D

Coś w tym jest :] czasem zamiast pomóc w wyborze to mnogość przeciwstawnych kompletnie opinii potrafi doprowadzić do gorączki...

PS. zauważyłem że dziś jest nocna promocja na euro (od 23 do 9 rano) , niby rabat na telewizory do 1000zł - czyli w praktyce może się trafi coś 400 zl taniej, pozyjemy zobaczymy.
 
Do góry