Świat rowerów i akcesoriów

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wczoraj wyprzedzałem niedzielnych rowerzystów na takim czymś. Ciekawe miny mieli :D
1527d8c6edf19285fc3278c24cf5bf7a.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Armanig, jesli chodzi o dzwnek, to rozumiem, że chodzi o Alli? :)
Nie bede zmieniał, bo przecież wiadomo, ze to ta sam forma odlewcza w tej samej chińskiej fabryce.

Jesli chodzi o oświetlenie w sztycy, masz może jakies linki? Na fotce nie widzę dobrze logo producenta.

A jesli chodzi o naklejki zagraniczne bardzoij pro, to tez poproszę jakieś namiary ;)
 

jarecki31

New member
Świecące sztyce ?
Używam czasem błotnika (SKS Blade) - sztyca ze światełkami by tego nie przeżyła.
Może niektórzy lubią błoto na plecach - ja nie. A szerokie oponki dobrze rzucają.
Tylne światełko mam 'wkręcone' w okolicach nieużywanego już pivota od v-brakeów, nie wystaje poza'obrys' roweru, nie przeszkadza w agresywnej jeździe. A jest dla mnie nieodzowne.
Nie toleruję rowerzystów bez tylnego światła na drodze.

A dzwonki bardzo spoko, szukałem czegoś fajnego - chętnie sobie zanabędę :)
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Armanig i Krzysztofradio, wiem że nie możecie się odpedzić od natrętów, takich jak ja, ale proszę Was bardzo, o opróżnianie PW, ponieważ piszę do Was referat i na końcu wychodzi, że nie mogę go wysłać.

Armanig, masz może w czarnym kolorze te dzwonki i za ile możesz je puścić? Cenę poproszę na PW. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sztyca z ledami świetna, pewnie prędzej czy póżniej będzie standardem.
Wolę takie rozwiązanie, jak wystająca zewnętrzna lampka.
Ja już i tak mam taką na kilka milimetrów, wystaje co prawda na "sztyco-baterii", ale sama lampka jest ultra cienka, fajny gadżet, a co najważniejsze rewelacyjnie świeci.

Zresztą branża rowerowa nieustannie się rozwija, hydraulika/tarcze, przerzutki elektroniczne jak Di2 od Shimano, liczniki, pomiary, e-bike, regulowane siodła z manetki na kierownicy, zawieszenie itd.

Armanig, jesli chodzi o dzwnek, to rozumiem, że chodzi o Alli? :)
Nie bede zmieniał, bo przecież wiadomo, ze to ta sam forma odlewcza w tej samej chińskiej fabryce.

Jasna sprawa, nie ma sensu zmieniać. To pewnie dokładnie to samo, a wspomniałem jedynie z uwagi na Twoją uwage w temacie "skali głośności" ;)
Nie brałem z Alli, ale widziałem też gdzieś u nas za śmieszne pieniądze. Chyba jeszcze taniej jak ja dałem.

Jesli chodzi o oświetlenie w sztycy, masz może jakies linki? Na fotce nie widzę dobrze logo producenta.

Nie mam, ale pogrzebie jeszcze i dam znać

A jesli chodzi o naklejki zagraniczne bardzoij pro, to tez poproszę jakieś namiary ;)

Podeśle wzory i namiary. Nie żadne - "rower chroni mafia" :D i inne bzdury, a info o GPS w rowerze, tyle, że po angielsku. Bardzo fajne.

20 - 23 km/h, zasięg +-25 km :)
Kosztuje 1800 zł z polskiej dystrybucji i trochę mniej z Chin.

Świetna sprawa. Ja widuje kobitkę jak popyla na czymś podobnym, ale na bank nie jest to 20km/h, a coś pomiędzy 30-40km/h. Fajnie to wygląda, pomyśleć, że jakieś 20 lat temu większość z nas spadła by z krawężnika widząc coś takiego ;)
Sporo też widzę osób na deskach elektrycznych i też konkretnie popylają.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sztyca z ledami świetna, pewnie prędzej czy póżniej będzie standardem.
Wolę takie rozwiązanie, jak wystająca zewnętrzna lampka.
Ja już i tak mam taką na kilka milimetrów, wystaje co prawda na "sztyco-baterii", ale sama lampka jest ultra cienka, fajny gadżet, a co najważniejsze rewelacyjnie świeci.

Zresztą branża rowerowa nieustannie się rozwija, hydraulika/tarcze, przerzutki elektroniczne jak Di2 od Shimano, liczniki, pomiary, e-bike, regulowane siodła z manetki na kierownicy, zawieszenie itd.



Jasna sprawa, nie ma sensu zmieniać. To pewnie dokładnie to samo, a wspomniałem jedynie z uwagi na Twoją uwage w temacie "skali głośności" ;)
Nie brałem z Alli, ale widziałem też gdzieś u nas za śmieszne pieniądze. Chyba jeszcze taniej jak ja dałem.



Nie mam, ale pogrzebie jeszcze i dam znać



Podeśle wzory i namiary. Nie żadne - "rower chroni mafia" :D i inne bzdury, a info o GPS w rowerze, tyle, że po angielsku. Bardzo fajne.



Świetna sprawa. Ja widuje kobitkę jak popyla na czymś podobnym, ale na bank nie jest to 20km/h, a coś pomiędzy 30-40km/h. Fajnie to wygląda, pomyśleć, że jakieś 20 lat temu większość z nas spadła by z krawężnika widząc coś takiego ;)
Sporo też widzę osób na deskach elektrycznych i też konkretnie popylają.
Takie 30 - 40 km/h to już inna liga cenowa. Spokojnie ponad 5000 zł trzeba dać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie tak, ale ja bym się bał. Te 20km/h w zupełności wystarczy.

Armanig i Krzysztofradio, wiem że nie możecie się odpedzić od natrętów, takich jak ja, ale proszę Was bardzo, o opróżnianie PW, ponieważ piszę do Was referat i na końcu wychodzi, że nie mogę go wysłać.

Jak referaty, to do Krzycha. Ma dużo czasu ;)

Armanig, masz może w czarnym kolorze te dzwonki i za ile możesz je puścić? Cenę poproszę na PW. :)

Właśnie nie mam już czarnego. Został mi wolny tylko złoty ;)
Jak chcesz, to nie ma sprawy.
Gdyby Ci bardzo zależało, to mogę Ci załatwić czarny, tyle, że musiałbyś poczekać tydzień, może dwa.
Już za darmo bym Ci wysłał.
Będą mi inne duperele przychodzić z zagranicy i chce to hurtem do siebie.
Ale tak jak pisałem, widziałem gdzieś to u nas. Nie pamiętam już gdzie...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Armanig i Krzysztofradio, wiem że nie możecie się odpedzić od natrętów, takich jak ja, ale proszę Was bardzo, o opróżnianie PW, ponieważ piszę do Was referat i na końcu wychodzi, że nie mogę go wysłać.
Dziwne, mam wszystko odblokowane, od niektorych dostaje normalnie. Spróboj teraz


jak referaty, to do Krzycha. Ma dużo czasu ;)
taa, szczególnie na wakacjach :D ale faktycznie odblokował bys z kilka wiadomości ;)
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Armanig, jeżeli to nie problem, to zamów dla mnie trzy takie dzwonki w czarnym kolorze. Ten złoty tez wezmę. :) Reszta na PW. Dzięki wielkie.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego, rzekłbym, że już Ci prawie zamówiłem, ale widzę, że jest limit na 2 dzwonki danego koloru. Więc więcej jak 2 szt. czarnego nie da się.
Każdego mogę max 2 sztuki.
Zamawiać więc 2 sztuki czarnego i 1 sztukę złotego?

Edit: Napisałem Ci na priv.

Edit2:

Armanig i Krzysztofradio, wiem że nie możecie się odpedzić od natrętów, takich jak ja, ale proszę Was bardzo, o opróżnianie PW, ponieważ piszę do Was referat i na końcu wychodzi, że nie mogę go wysłać.

Przygarnął kocioł garnkowi :D
Masz zapchaną skrzynkę... ; )

Krzychu, zaraz Ci piszę.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten Speedforce, to zdaje się jakiś projekt Kickstartera.
Niedoszły, lub w trakcie. Tak jakSpeedX z podobnym osprzętem .
Trzeba by doczytać co ma jedno wspólnego z drugim.

4.5MB.gif
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zgadza się. Buszuję po tych stronach już chyba rok i cały czas czekam. NIby przedprzedaże juz poszły, ale dalej cisza.
SpeeedX to cały rower oparty na tym systmie. MI chodzi tylko o sam "mostek"
 

eddielublin

New member
rowerowy tydzień na Suwalszczyźnie, jezioro Hańcza w dole.Wróciłem tu po kilku latach i jestem zaskoczony ciagłym rozwojem infrastruktury rowerowej. Każdy znajdzie coś dla siebie,kręte szutrowe drogi wijące sięp ośród lasów, polodowcowych pagórków i urokliwych jezior jak również mnóstwo asfaltowych dróg z minimalnym ruchem samochodowym...
View attachment 16778
View attachment 16779
 
Ostatnia edycja:

jarecki31

New member
Kolarka ? a fe .. toż tym nawet po szyszkach nie da się przejechać, bo można zęby stracić ;)
Grasowałem kiedyś trochę w okolicach Dąbrówna, fajniutkie trasy dla szosowca, dużo starych, rachitycznych, prawie nieuczęszczanych asfalcików. Baardzo klimatyczne. I jeszcze świeże rybki. Mniam.

Tak się napalacie na te mostki z wyświetlaczem. Ale one raczej tylko w wersjach do lekkiej kolarki występują, bo cienkie ścianki, w środku pusto (bo elektronika) - to nie wróży trwałości, a w Polsce krawężniki wysokie robią :p
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
a kto by tam po szyszkach chciał jeździć? :D
Od tego jest góral, lub podobne. Najlepiej mieć dwa.
Ja teraz też rozejrzę się za szosówką. Na szyszki cos innego, na asfalf coś innego ;)
Piękny carbonik na Ultegrze, Eddie :D

BTW, tym akurat po szyszkach da się jeździć ;)
 
Do góry