Super tani 32 cale - który?

maggikk

New member
Witam,
chcę kupić cioci telewizor, najlepiej 32 cale. Niepotrzebne są żadne bajery typu Smart TV itp. (do tej pory używa 14 calowego kineskopu...) Rozdzielczość HD Ready w zupełności wystarczy. Mam na oku dwa modele Manty: 3204 i 93205. Cena jest niemal taka sama. Czym się różnią? Który z nich będzie lepszy? Może polecacie coś innego z podobnej półko cenowej?
 

maggikk

New member
Dzięki za odp. Zdecyduję się więc na Mantę. Tylko jakie są różnice między podanymi przeze mnie modelami (3204 i 93205)?
 

maggikk

New member
Skymaster to chyba zbyt wysoki model "aż nadto" ;) Wezmę tę Mantę 93205, posiada lepszy dźwięk i o 0,5 cala większą przekątną matrycy :)
 

Pawel70

New member
Masz już tą Mantę ?Jakie wrazenia ?Również poszukuję czegoś taniego na działkę do odbioru NTC i zainteresowała mnie ta Manta.
 

Pawel70

New member
Hmm no to wypadałoby najpierw jednak zobaczyć oba w akcji.Duża różnica jest na korzyść Skymastera ?Myślałem że w tych pieniądzach to w zasadzie w środku jest to samo a różnią się obudową ;)
 

Pawel70

New member
Zainteresował mnie jeszcze model TCL H32B3805.Co prawda trochę droższy od Manty czy Skymastera ale ma 100Hz i tuner DVB-S2 który niekiedy mógłbym wykorzystać.Tylko znajduję trochę nieścisłe informacje co do funkcjonalności PVR.Na stronie TCL Polska w instrukcji jest informacja że funkcja jest dostępna w zależności od rynku zbytu.Część sklepów podaje w specyfikacji że funkcji nie ma a część brak informacji.Aż tak bardzo na nagrywaniu mi nie zależy ale w sumie lepiej gdyby było.Jakieś opinie o firmie TCL ?Jak z ewentualnym serwisem itd. ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Serwis TCLa jest ogólnopolski , fabryka w Polsce - więc możesz pod tym względem brać w ciemno.
 

dochtor

Member
Cześć. Podepnę się, żeby nie zakładać nowego tematu.
Szukam TV na działkę. 32 cale. Tani, aby złodzieja nie kusił a i jak skusi, to żebym nie płakał.
Co myślicie o Manta 3204 lub Skymaster 32SH 1000?

Z góry dziękuję za rady.
Pozdrawiam
 
Do góry