Suhd samsung ue65ks7000s

lemon 1971

New member
czesc ,kupilem wczoraj ks 65 7000 w saturnie za 8499 ,naczytalem sie negatywnych komentarzy na temat tego modelu ,i bylem troche wystraszony ,,,nie odchodzi zadna ramka ,nie mam martwych pikseli ,rownomierne podswietlenie matrycy ,internet z wi-fii dziala bez problemu,najczesciej negatywne komentarze pisza ci co na oczy nie widzieli tego modelu , i pisza bzdury co wyczytali na innych forach ,,mam kablowke upc z najwiekszym pakietem ,canal,hbo i obaz jest niesamowity,,4 k na you tube wypala oczy ,,na blureyu opad szczeki ,,,,w nocy czern jest bardzo dobra ,,,,;poprzednio mialem samsunga 55f 7000 i bylo z tym kiepsko ,,,,,polecam ci go z czystym sumieniem a 65 cali to prawdziwy potwor,,,,jak bedziesz chcial wiecej wiadomosci to mi napisz z checia ci odpisze,,pozdrawiam
 

King

New member
Dokładnie ma rację, ja tez go chce kupić ale poczekam jeszcze na fajną okazję. Rozmawiałem ostatnio z przedstawicielem samsunga i powiedział że wady były w tv z pierwszej serii produkcyjnej, a teraz jest wszystko ok.
 

barburian

New member
Bez reklam
Ks7000

czesc ,kupilem wczoraj ks 65 7000 w saturnie za 8499 ,naczytalem sie negatywnych komentarzy na temat tego modelu ,i bylem troche wystraszony ,,,nie odchodzi zadna ramka ,nie mam martwych pikseli ,rownomierne podswietlenie matrycy ,internet z wi-fii dziala bez problemu,najczesciej negatywne komentarze pisza ci co na oczy nie widzieli tego modelu , i pisza bzdury co wyczytali na innych forach ,,mam kablowke upc z najwiekszym pakietem ,canal,hbo i obaz jest niesamowity,,4 k na you tube wypala oczy ,,na blureyu opad szczeki ,,,,w nocy czern jest bardzo dobra ,,,,;poprzednio mialem samsunga 55f 7000 i bylo z tym kiepsko ,,,,,polecam ci go z czystym sumieniem a 65 cali to prawdziwy potwor,,,,jak bedziesz chcial wiecej wiadomosci to mi napisz z checia ci odpisze,,pozdrawiam


Fajnie gratulacje że twój TV na razie jest bez wad , zobaczymy po miesiącu czy 2-ch, czy nic się nie odkleja :) bynajmniej życzę Ci tego z całego serducha . Dziś byłem świadkiem jak 2 klientów przywiozło 2szt KS7000 z reklamacją do sklepu, pytam kierownika w sklepie czy to tak często
a on mi na to że średnio 30-40% sprzedanych Samsungów wraca z reklamacją z uwagi na wady
fabryczne i odklejające się plastiki - bez względu na serię , wczoraj mieli zwrot KS8000.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Trochę mnie przerażają te negatywne opinie. Czyżby rzeczywiście Samsung wypuszczał takie gnioty? Aż się wierzyć nie chce :( Byłem dzisiaj w MM, oglądałem tego KS700 i się zakochałem. Oglądałem uważnie i w oczy nie rzucało się badziewne wykonanie ani nic z tych rzeczy. Obraz bajka (byłem z własnymi "materiałami") Bije się z myślami bo już go miałem brać ale... te wszystkie opinie o problemach z gwarancją, kiepskim wykonaniem itd. Nie wiem co zrobić :(
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Trochę mnie przerażają te negatywne opinie. Czyżby rzeczywiście Samsung wypuszczał takie gnioty? Aż się wierzyć nie chce :( Byłem dzisiaj w MM, oglądałem tego KS700 i się zakochałem. Oglądałem uważnie i w oczy nie rzucało się badziewne wykonanie ani nic z tych rzeczy. Obraz bajka (byłem z własnymi "materiałami") Bije się z myślami bo już go miałem brać ale... te wszystkie opinie o problemach z gwarancją, kiepskim wykonaniem itd. Nie wiem co zrobić :(

Witaj , jak Ci się podoba to go kup - to dobry TV - jak Ci się trafi wadliwy model to go wymienisz i zgłosisz reklamacje . Jedyna rada sprawdź TV w sklepie na własne oczy .
Czyli test na wypalone pixele , oraz sprawdź czy coś się nie rozkleja z tyłu .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najwięcej osób skarży się na martwe piksele, które powstają ale w trakcie użytkowania a nie przy odpaleniu sklepowym. I drugi problem wówczas powstaje gdzie wiele godzin codziennie non stop gra telewizor. Więc na sklepie może to być nie zauważalne.
Ale jak Ci się podoba - to Twój wybór, na miłość nie ma lekarstwa...
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Czy w modelu KS7000S można w sklepie sprawdzić ilość przepracowanych godzin?
Jakie normy ma Samsung jeżeli chodzi o liczbę martwych pikseli?
 
Ostatnia edycja:
Do góry