Sufitówki do Atmosa

jordan

New member
Witam

ampli jest zidoo jest teraz czas na sufitówki :)

polećcie cos co rozsadnie zagra a nie bedzie trzeba brac providenta na to :D

max 1k na pare ale jak bedzie mniej tez sie nie obraze

dzieki
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
A jaki masz sufit? Jeśli obniżany to instalacyjne (wpuszczane) wystarczą Magnaty icq62 lub lepiej indiana line tesi q.
A jeśli na wierzchu to zapodaj heco music 200f są płaskie więc znikną na suficie.

Ps.sory że cię prześladuje ;)
 

jordan

New member




To pytanie teraz (troche krzywo sie panorama zrobila :))

Od ekranu do siedzenia mam 3metry
odleglosc kolumn od lewego boku lewej do prawego prawej to 210cm

sufit mam podwieszany w tym idzie ta belka z ledami ale w nia nie moge wpakowac glosnika nie ma jak

czy glosniki mam wpakowac po lewej stronie belki (lewy) i po prawej na odleglosci 210cm (prawy) czy bede slyszal ten lewy glosnik ? czy dac to od prawej strony belki i prawa zgodnie z przednia prawa kolumna ? to odleglosc ok 140cm i nad kolanami jak siedze ?

prosze o pomoc :):bober:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wg.specyfikacji dolby atmos to sufitowe powinny być zainstalowane w linii frontów. U ciebie jest bardzo wąsko, wiec jak dasz po wewnętrznej będziesz miał zlany dźwięk, słaba będzie separacja kanałów na daną stronę. Ja bym dał po zewnętrznej, i dodatkowo jeśli jest taka możliwość skierować delikatnie w miejsce odsluchu.
 

jordan

New member
Czyli na lini frontow te ~210cm tylko czy maja byc na wysokosci siedzenia ? nad glowa to mam miec ?

Wg.specyfikacji dolby atmos to sufitowe powinny być zainstalowane w linii frontów. U ciebie jest bardzo wąsko, wiec jak dasz po wewnętrznej będziesz miał zlany dźwięk, słaba będzie separacja kanałów na daną stronę. Ja bym dał po zewnętrznej, i dodatkowo jeśli jest taka możliwość skierować delikatnie w miejsce odsluchu.
 

jordan

New member
Pytanie mam jeszcze czy montować jest bezposrednio do sufitu czy robic w srodku jakas otuline czy cus ? zeby mi caly sufit nie gral ?

Slyszalem cos o welnie owczej ? lub zrobic cos z gąbki środek wyscielic ?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Co ci sie pojawiło ? Jak włączysz film z atmosem to ampli wyświetli takie info nawet jak będziesz miał tylko dwa glośniki stereo
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Zamontowałeś ?? podłączyłeś ?? Włączyłeś film z atmosem ? I co ci pokazuje ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry