Subwoofery BK

pejotpe

New member
Bez reklam
BK dodaje przewody do swoich subów.
Na swojego XXLS400 (black ash czekałem w zeszłym roku aż pięć tygodni). Na lakierowanego czeka się nieco dłużej niż średnio na resztę, bo muszą obudowę oddać do lakierowania do innego warsztatu (dlatego jest za "błyszczyk" spora dopłata).
Nie żałuję :D Głośnik z dołu ma zaletę w przypadku, jeśli właściciel jest ojcem dwójki małych, ale już chodzących/wspinających się dzieci...
W 20m^2 ma spory zapas mocy (normalnie chodzi na ćwierć skali, czasami dobijam do połowy, jeśli chcę podenerwować sąsiadów)...
Cena zależy od kursu funta, kosztów przesyłki (do Polski trzydzieści kilka funtów) i angielskiego VATu (teraz zwiększyli ten ostatni do 20%). Ja zapłaciłem 200 PLN więcej niż wyglądało to przy zamówieniu, bo przez miesiąc funt ostro poszedł w górę, a kasę z karty pobierają dopiero przed wysyłką (co ma ten plus, że nie ma blokady przez miesiąc, za to jest ryzyko zmian kursów walut)...
 
Ostatnia edycja:

ntgale

New member
@pejotpe, piszesz, że przy 20m2 jest spory zapas mocy. W takim razie jaki brać do 17m2? Tego 400DF czy 200DF?
 

ArtiW

New member
Ja do 18 m2 będę zamawiał 400. Zawsze można go przykręcić, a podobno 400 ma znacznie lepsza budowę niż 200.
 

HorryPortier

New member
HorryPortier, czy cenę zapłaciłeś taką jak jest prezentowana na stronie BK czy dali ci jakikolwiek rabat?
No niestety,bez zadnych rabatow:)Ostatnio jeden wystawili na "jebaju",ale cena rowniez byla identyczna jak na ich stronie.Reklamowali tym,ze dostawa w ciagu 3 dni,a nie jak normalnie -3 tygodni:):-D
 

ArtiW

New member
Zamawiam. :) XXLS-400
No i teraz pojawiła się moja mała wątpliwość dot..... koloru.

Są trzy rodzaje czarnego:
- black ash
- black
- gloss black

Ostatni wiadomo, błyszczy się jak psu jaj... No wiecie.

Jaka jest jednak różnica między black ash i black? Macie może zdjęcia?
Jak w praktyce to wygląda? Pewnie błyszczący narażony jest na zarysowania, co? A te pozostałe?
 

don111

Banned
Jaka jest jednak różnica między black ash i black? Macie może zdjęcia?
Jak w praktyce to wygląda? Pewnie błyszczący narażony jest na zarysowania, co? A te pozostałe?
XXLS400
tu na zdjęciu na ich stronce musi być black ash, czarny ze wzorem słojów drewna
ja mam zwykły black, równomierna, gładka powierzchnia (nie jest to drewno jak prawdopodobnie black ash), lekko matowa czerń
tu są zdjęcia
XXLS400 Bk - a set on Flickr
 

ArtiW

New member
Dzięki.
Wiem już, że na pewno nie wybiorę black ash.
Prawdopodobnie gloss black, choć black nie wygląda źle.

PS.
Właśnie zerknąłem na alle. REL T1 (powystawowy) jest za 2.800... Hmmm...
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pisaliśmy post w tej samej chwili, ja jednak odnosiłem się do wypowiedzi don111.

Jak już dostaniesz oczywiście też wklej fotki.
 

HorryPortier

New member
No musze sie pochwalic panowie:DDzis po 3 tyg oczekiwania dotarl sub!Pierwsze wrazenia bardzo,bardzo pozytywne.Bez szczegolowych ustawien ampli wszystko brzmi o wiele,wiele lepiej!Ogolnie jakby kefy dostaly zastrzyk adrenaliny.Polecam BK,wszystko poszlo wg wstepnych ustalen.Jest 2 letnia gwarancja,okablowanie gratis i wykonanie na naprawde wysokim poziomie!Sasiedzi juz sie boja:p
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Zamawiam. :)
Jak w praktyce to wygląda? Pewnie błyszczący narażony jest na zarysowania, co? A te pozostałe?

Mam black ash i mogę napisać, że jest podatny na zarysowania metalowymi klamrami od bucików dziecięcych (żona nie dopilnowała małego potwora i zapomniała, że ma metalowe zapięcia w kapciach). Przy czym na "czarnojesionowym" wystroju rysy jakoś nie rzucają się w oczy ("słoje" i tak idą nieregularnie), to przy glossie wyglądałoby to raczej koszmarnie...
 

ArtiW

New member
Doszedł!!! Bardzo ładny jest muszę powiedzieć. Solidnie wykonany.

Napiszcie mi proszę jak go skonfigurować. Znaczy jak poustawiać pokrętła, żeby było najlepiej. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia jak to zrobić, a jakoś chyba nie działa poprawnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry