Subwoofer Taga Harmony TSW-90 v2 v3 i TSW-120 v1 v2

kyniog

New member
[FONT=&quot]Mam prośbę o opinię do osób, które mają lub testowały któryś z w/w subwooferów (do czego się nadają a do czego na pewno nie, jak nisko schodzą, jak działa funkcja auto on/off, „poprawność” dźwięku itp.).[/FONT]
 

mors111

Active member
Bez reklam
jak duży masz pokój
muzyka / filmy , cicho / głośno ....

no sub jak sub , do kina wzmocni bass , ale nie spodziewaj się luksusów w tej cenie

swojego czasu dostałem do szwagra suba Voice Kraft ( aż wstyd sie przyznać , że go nadal mam , ale darowanemu .... ) , obudowa podobna do ww wymienionych , ale generalnie toto nie gra wogóle , bas nisko nie schodzi ( choć pisali ,że od 35hz ) jedynie to że jak chcesz na dyskotekę to na chwilę wzmocni uderzający bas , ale on kosztował jako nowy 350zł , więc czego się tu spodziewać , po dłuższym czasie słuchania w miarę głośnego radiator jest bardzo gorący

w kinie jak dobrze się ampli poustawia coś tam zatrzęsie , ale do sporo mniejszego ( Dali AW-8 ) wiele mu brakuje

no dobra , ale to tyle złego

swojego czasu chwalono Koda SW-1000 ( w swojej cenie ) , a podobno Taga to jej następca , więc za 500zł z groszem nie powinno być aż tak źle

nie wiem czym się różnią te Tagi ,ale brałbym na próbę tą tańszą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

syncpoland

New member
Przepraszam za odkopanie tematu.
Ktoś wie może czemu sub gra inaczej za pomocą kabli głośnikowych w zaciskach (chyba nazwa to wysokopoziomowe czy wysokoprądowe) a inaczej za pomocą pre-out chinch w wzmacniaczu?

Chodzi o duet Denon PMA-720 & Taga TSW 120. [na wzmacniaczu wszystko w pozycji powiedzmy "0" i puredirect].

Na czym polega różnica przesyłu sygnału.
 
Ostatnia edycja:

CzarnaPłyta

New member
Pewnie dlatego, że na wejściach pod zwykły drut nie działa filtr odcięcia acz nie jestem w 100% pewny. Nigdy nie podłączałem pod złącza głośnikowe mojego TSW-200.
 

syncpoland

New member
To jeszcze w sumie może jedno pytanie:

Czy wersja Taga TSW V3 nie ważne jakiej mocy która ma dodaną funkcję auto on/off - to czy ta funkcja działa też na kablach głośnikowych czy tylko na podłączeniu chinch sygnału. I jeśli znajdzie się tutaj takowy posiadacz wersji v3 to mam jeszcze pytanie czy tak samo narzeka na kiepskie wyczuwanie podawanego sygnału jak inni użytkownicy innych modeli przy cichym odsłuchu?
 
Odkopuje temat. Czy warto kupowac ten subwoofer.znalazłem uzywke za okolo 800zł./
Nieche bez sensu kupowac subwoofera żeby tylko pierdział.Zastosowanie do stereo jak i kina domowego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry