Subwoofer do KEF iQ7 (1500zł)

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tylko, jeśli patrzeć na testy, to Roth nie jest zły. Nawet bym powiedział że z konstrukcji zamkniętych ten KH2 jest lepszy niż konkurenci, bo w tej cenie to może jeszcze Jamo 660 może dorównać, pomimo większych rozmiarów. Może akustyka i rozmieszczenie miało wpływ na negatywną ocenę tego suba?
 

czachaaa

New member
Bardzo możliwe. Gdy słuchalem Rotha KH2 oraz Definitive Technlogy ProSub 800 w salonie to ten pierwszy zagrał znacznie niżej i fajniej (chociaż byłem mega rozczarowany brakiem bassu), więc wziąłem go pierwszego. Teraz okazuje się że u mnie DT gra znacznie lepiej niz KH2. Ale tam przestrzen byla duzo wieksza niz u mnie i to zapewne bardzo mocno wplynelo na wrazenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

czachaaa

New member
Zostawiam u siebie Definitive Technology ProSub 800. Stwierdziłem że i tak wydaje wiecej niz chcialem pierwotnie wydac i nie bede dokladal kolejnych "stowek" do Rela. Ten sub gra nieźle i co istotne nie gubi się przy muzyce. Kanapa czasami potrafi dostac lekkich wibracji, ale w odroznieniu od Rotha KH2 nie ma denerwujacego buczenia i bas jest w miejscu gdzie slucham, a nie w kuchni ;)

Moze nastepnym razem, gdy ten zestaw mi sie juz znudzi pomysle o czyms drozszym... :mrgreen:

Dzięki za opinie i podpowiedzi!
 
Do góry