Subwoofer do kd.

pmalymaly

New member
Witam Wszystkich.

Proszę o pomoc w poszukiwaniach suba do kina domowego. Zestaw powoli buduję do pokoju niecałe 18m2 i spięty będzie z Pioneerem VSX922. Rozglądam się za pudełkiem w cenie 700-800zł i brałem pod uwagę Kode Harmony SW-5200, ale że zostały śladowe ilości w jasnych kolorach, to odpadł w przedbiegach. Zastanawiam się na Taga TSW90v2, bo TSW120 ciut przekracza moje założenia.

Z góry dziękuję za przemyślenia.

No naprawdę, nikt nie pomoże w poszukiwaniu taniego subwoofera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pmalymaly

New member
Dziękuję za podpowiedź, zainteresował mnie Jamo SUB260. Zastanawiam się czy warto dołożyć do SUB360, czy nie ma sensu brać większego suba.
 

mors111

Active member
Bez reklam
zawsze jest sen brania mocniejszego / lepszego
do pokoju 18m2 to spokojnie 260 starczy , ale i 360 nie zaszkodzi

sam mam odpowiednik 260 ( Dali AW-8 , zapewne sporo lepszy od Jamo , bo i swojego czasu 1,5x też droższy od Jamo , jednak głośnik zaledwie 20cm ) w sporym pokoju ( 30m2 ) z drewnianą podłogą po której niesie się bas i dla mnie ten zestaw jest wystarczający w połączeniu z dobrymi ( nisko schodzącymi ) kolumnami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam Wszystkich.

Proszę o pomoc w poszukiwaniach suba do kina domowego. Zestaw powoli buduję do pokoju niecałe 18m2 i spięty będzie z Pioneerem VSX922. Rozglądam się za pudełkiem w cenie 700-800zł i brałem pod uwagę Kode Harmony SW-5200, ale że zostały śladowe ilości w jasnych kolorach, to odpadł w przedbiegach. Zastanawiam się na Taga TSW90v2, bo TSW120 ciut przekracza moje założenia.

Z góry dziękuję za przemyślenia.

No naprawdę, nikt nie pomoże w poszukiwaniu taniego subwoofera.

A do muzyki nie bedzie Ci sluzyl sub? A mzoe tez warto sie przypatrzyc subowi lepszemu ale uzywanemu? Przy malym, budzecie czasem jest to warte pomyslenia..
 
Do góry