Subwoofer do HK AVR 370 + JBL Studio 180

Witam
Poszukuje subwoofera do tego zestawu. Pokój ok. 20m2. Sub jest mi głownie potrzebny do kina bo jak dla mnie bass z Studio 180 do muzyki jest całkowicie wystarczający. Za to wyraźnie go brakuje w filmach. Polecicie coś?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Whiplash

New member
Bez reklam
To jest sub wlasnie od starej serii studio 180/190, 150p wystarczy ale nie wiem czy go dostaniesz bo chyba juz nie produkowany a te nowe studio suby strsznie drogie.
 
Widziałem go na Allegro za 650 zł. Ale pytanie dotyczy czy on jest otwarty czy zamknięty. Bo to ma podobno znaczenie czy do stereo czy do kina. Jeśli o mnie chodzi to wyłącznie do kina.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 
Dobra, dozbieram. A jeszcze jedno pytanie, aby nie zakładać nowego tematu, to jaki polecacie odtwarzacz blu-ray, aby odtwarzał także np. filmy w mkv?
 
Witam ponownie.
Jestem zdecydowany na zakup suba JBL Studio 250P.
Ale chce się poradzić ,czy w przypadku ustawienia mebli w pokoju może on woglue poprawnie pracować. Oto zdjęcia:
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 482caf082128f.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f0c40567ffe24.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - edc8348429e5a.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8f69ad9bf1620.jpg
Jedyna miejsce jakie udało mi się dostać za pozwoleniem kobiety to widoczne na drugim zdjęciu miejsce zamiast tego stoliczka szklanego (na pierwszym tez go widać). Najchętniej wolałbym ustawić sub na miejscu widocznym na zdjęciu 2 między rogalem a stołem. Ale nie da rady. Więc moje pytanie czy sub tam co pokazałem może wogule jakoś zagrać?
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Ładny ten mocca.

JBL-Studio-250-Espresso-Back_zps2df89c1f.jpg
 
Do góry