subwoofer do Denon X2200W i TAV606SE

MaRDaV

New member
Witam wszystkich

Po zakupie ww zestawu powoli przymieżam sie do zakupu suba gdyż chciałby w KD uzyskać efekt drżenia podłogi :)
ogólnie z basu na tych kolumnach jestem bardzo zadowolony w słuchaniu muzyki (radio internetowe, MP3, FLAC) głównie ustawiania: STEREO

niestety budżet sporo ograniczony bo max 600zł i sporo pytań:
1. jeśli kolumny TAF606 SE mają pasmo przenoszenia od 36 Hz to czy sub w wyżej podaniej cenie bedzie lepiej grał
2. ogólny efekt jaki chciałby uzyskać to odpowiednio brzmiące efekty wybuchów itd... jak to w kinie.... w Dniu Niepodległości jest taka scena na początku filmu gdzie statek przelatuje koło księżyca i wszystko drży...
3. w muzyce ten sub nie byłby chyba potrzebny gdyż jestem zadowolony z basuw jakie dają kolumny a i tak jeszcze mam zapas regulacji +6dB wiec chyba chciałbym by był wyłączony - da sie ?
4. pokój ok 24m2, jedyne miejsce na sub to klasycznie koło prawej lub lewej kolumny. dobrze by było gdyby nie był za szeroki.
5. podoba mie sie TAGA TAW-120, przekracza budżet i to sporo ale czy warto ? czy może do tego metrażu TAW 90 wystarczy ?

aha znalazłem gdzieś że w tej cenie to Magnat SUB 302A nie do pobicia, ktoś może się w tym temacie wypowiedzieć

z góry dzieki ;) :blagam:
 
Do góry