Subwoofer do Dali concept6

ulabulas

New member
Witam

Pytanie jak w temacie jaki polecacie subwoofer do głośników dali concept6 5.0? Wiem że najlepszym wyborem byłby Sub firmy dali od tego zestawu ale jest jak dla mnie za dużym meblem.Chodzi mi o nieduże rozmiary głośnika ale równocześnie o dobrą jakość dzwięku i współpracę z concept6.
 

don111

Banned
bardzo mały pokój, wg mnie - Velodyne CHT 8R, nie kupisz lepszego suba w tej cenie, który równie dobrze zagra i w kinie i w muzyce
 

Pikoras

New member
Też właśnie się zastanawiam nad subem do zestawiku, Denon AVR-1908 głośniki 5.0 Dali Concept 6, pokuj 18m2. Przede wszystkim słucham muzyki ale filmy też czasem oglądam.
Myślałem nad takimi subami
Dali Concept Sub
Velodyne CHT-10R
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Ja bym brał suba tej samej firmy. Velodyne jest świetny do muzy czadzik chociaż sam osobiście wole konkretny sub do kina a muza tylko z frontów. Rozmawiamy o subach poważnych firm, warto byłoby je odsłuchać przed zakupem.

Pozdro
 

don111

Banned
Subwoofer nie musi być przecież tej samej firmy co kolumny
a Velodyne jest zwyczajnie lepszy od tych Dali do muzyki, do kina również - ma wyższą moc
 

don111

Banned
Dali Basis nie słyszałem, Concept tak
do muzyki jest całkiem dobry, ma "nieprzewalony" bas, w kinie też wystarczy na średni pokój co i tak nie zmienia faktu że Velodyne jest zwyczajnie od niego lepszy zarówno w muzyce jak i w kinie - ma lepszej jakości bas i jest mocniejszy (Dali to zamkniięta obudowa)
różnica w cenie to tylko pare stów, więc chyba się opłaca dołożyć

a wg testu audio ocenili tak: Concept / CHT 10R
barwa ---------- 6 / 9
rozciągnięcie ---- 8 / 8
rytmiczność ----- 6 / 10
dynamika -------- 9 / 8
wyposażenie ----- 7 / 10
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Velodyne jest mega! Dostojny sub, gdybym miał brać velodyne wziąłbym 10 lub 12 choć z tą ostatnia może być różnie, duzy głośnik nie zawsze wychodzi korzystnie.

Sam sprawdziłbym paradigm, z opinii innych wynika że niektóre modele to młoty kruszące ściany, do muzy średnio ale w kinie podobno trzęsie domem:)
 

Pikoras

New member
No coraz bardziej jestem przekonany do tego Velodyne CHT-10R.
Jeśli chodzi o muze to widze że zagra lepiej, ale czy z kinem faktycznie też daje rade?
 
Ostatnia edycja:

Liptonosz

New member
Bez reklam
Nie masz widzieć a słyszeć:) W kinie sobie poradzi, jest tam kilka nastawień charakterystyki jego pracy. Da radę w końcu to nie sprzęt za kilka stów a dobra markowa konstrukcja.
 
Do góry