Subwoofer do Audio Pro Avanto

Saszku

New member
Witam wszystkich,

Przymierzam się powoli do dokupienia subwoofera do zestawu Audio Pro Avanto 5.0 grającego pod Onkyo TX-NR636.

Jako, że zależy mi też na tym aby SUB wizualnie był podobny do kolumn w zestawie, to w oko wpadł mi Living LVSUB FLAT ale nie wiem czy da się go podłączyć do amplitunera i tu prośba o podpowiedź czy ktoś się już spotkał z podłączeniem bezprzewodowym Subwoofera? Na stronie producenta jest pokazany adapter / nadajnik USB i trochę wątpliwe jest dla mnie wetknięcie go w port USB Amplitunera.

Kolejny subwoofer jaki mi się spodobał to AUDIO PRO Addon SUB (ten ze względu na tego samego producenta co reszta) i tu mam kolejne pytania do forumowiczów : Czy nie będzie trochę słaby na 23m2 ? Pytam między innymi dlatego, że jego głośnik niskotonowy ma tą samą średnicę co te umieszczone w bocznej ścianie Avanto (8"), a jego moc to 150W. Czy różnica w dźwięku będzie mocno zauważalna po dołożeniu tego subwoofera ?

Proszę też o podanie waszych faworytów jeżeli chodzi o subwoofery w podobnym przedziale cenowym tj. w granicach do 1500zł
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
No to zdecydowanie większe pole do popisu niż w przypadku orzecha ;-)
Sub ma być typowo do filmów czy również do muzyki? To też istotne.
 

Saszku

New member
Nie do muzyki, muzyka koniecznie w stereo zresztą na tą chwilę te kolumny spokojnie wyrabiają i nawet w filmach basu jest dość ale chętnie dołożę cegiełkę do zestawu stąd pomysł na subwoofer. Zastanawia mnie na ile zauważalna będzie zmiana.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Typowo pod kino domowe szukaj większych subów. 23m2 to nie tak mało. Z dość tanich np. Jbl Studio 260P, Klipsch RW-10d
 

lobos

New member
Bez reklam
Jak będzie stał bliżej ściany to z dolnym bas refleksem JBL ES250 powinieneś wyrwać za 1500.
Do Dali E-12F musiałbyś niestety trochę dołożyć.
 
Do góry