Subwoofer do 600zł (używka)

AdamTC

New member
Planuję zakup subwoofera do Onkyo TX-DS575X + Wharfedale Diamond 8.2. Interesuje mnie tylko używka, nic nowego (i dobrego) w tej cenie nie kupię. Pokój jest mały- ok. 15m2. Jest to biuro, praktycznie nigdy nie słucham w nim głośnej muzyki, dlatego zależy mi na głębi przy cichej muzyce.
Całkiem sporo jest Wharfedale WH-208/210, ale różne opinie o nim czytałem. Podobno lepszy jest SW-150, ale jego ciężko ustrzelić. Macie dla mnie jakąś alternatywę?
 

mors111

Active member
Bez reklam
Planuję zakup subwoofera do Onkyo TX-DS575X + Wharfedale Diamond 8.2. Interesuje mnie tylko używka, nic nowego (i dobrego) w tej cenie nie kupię. Pokój jest mały- ok. 15m2. Jest to biuro, praktycznie nigdy nie słucham w nim głośnej muzyki, dlatego zależy mi na głębi przy cichej muzyce.
Całkiem sporo jest Wharfedale WH-208/210, ale różne opinie o nim czytałem. Podobno lepszy jest SW-150, ale jego ciężko ustrzelić. Macie dla mnie jakąś alternatywę?

WH-208 to słabiutki sub , 210 już lepiej , spokojnie starczy na 15m2 tak jak SW-150
 

mors111

Active member
Bez reklam
z nowych Jamo 210 , Koda SW-1000 , jakaś Taga by się znalazła , porządnego za 600zł to też nie kupisz bo mało kto sprzedaje dobrego suba w tej cenie

jak byś znalazł coś z Rel , Dali , Paradigm , JL .... pewnie można by brać w ciemno
 

mors111

Active member
Bez reklam
mam AW8 ( Trio też go nazywaja ) na 30m2 i przy odpowiedniej akustyce jest na prawdę mocny
SWA8 raz słuchałem , to konstrukcja zamknięta bardziej do stereo pasuje , podobnie jak REL T5 powinien zagrać ( za sporo mniejsza kasę , choć jest 4kg cięższy od T5 ) do kina też będzie spoko

AW8 ma 108db , SWA8 - 107db , to zbliżone wartości , dość duże jak na głośnik 20cm , oba do pokoju 15m2 będą wystarczające
 
Do góry