Subwoofer do 1000

marcinpab

New member
Poszukuje subwoofera do pokoju ok 25 m. Byłbym bardzo zadowolony aby cena była poniżej 1000. Sub używany głownie do filmów, fajnie byłoby gdyby nie był zbyt wolny tak by nie przeszkadzał w muzyce. Na tą chwilę mój typ to klipsch r-10sw ale niestety trochę przekracza budżet.
 

Rafal7

Banned
Poszukuje subwoofera do pokoju ok 25 m. Byłbym bardzo zadowolony aby cena była poniżej 1000. Sub używany głownie do filmów, fajnie byłoby gdyby nie był zbyt wolny tak by nie przeszkadzał w muzyce. Na tą chwilę mój typ to klipsch r-10sw ale niestety trochę przekracza budżet.
Przecież ten sub można mieć za tysiaka :)
 

marcinpab

New member
Słuchałem tego klipscha i mam jedno podstawowe zastrzeżenie. Jeli ustawi się go w tryb Auto, ma problem z włączeniem przy cichym słuchaniu. Trzeba zrobić dużo głośniej żeby się włączył. Potem można już zrobić ciszej i jest ok. Podobny problem zauważyłem przy jamo 10
 

Luk@s

New member
Też tak mam w JBL. Chyba najlepiej, żeby był subwoofer stale włączony i się zaopatrzyć w listwę zasilająca na pilota, albo master/slave (taka co włączasz jedno urządzenie, a ona dopiero wtedy podaje zasilanie na pozostałe).
 
Do góry