subpixel w Samsungu LE32R71B

M!s!ek

New member
Witam

Mam pytanie, czy wadliwy subpixel w Samsungu LE32R71B, może zacząć poprawnie działać ? Czy ktoś slyszał z forumowiczów o taki przypadku ? Człwoek od którego kupiłem TV twierdzi, że jest taka możliwość jeśli przez kilka pierwszych dnich będę mocno eksploatował TV.

Pozdrawiam
 

verde

New member
:hmm: Jak do tej pory, takie przypadki zdarzały się TYLKO sprzedawcom telewizorów. ;)

Obawiam się, że musisz się zatrudnić w jakims sklepie RTV, żeby ten subpixel się samoczynnie naprawił. :p
 

M!s!ek

New member
hehe dobre :). Dobrze, ze moge wymienic TV. Widze, ze z Panasonic'iem TX 32LX70F chyba nie bedzie tego problemu.
 

qluk

New member
Verde, w teorii jest to możliwe, ale w praktyce chyba w <2% przypadków odzyskuje się sprawność. Wynika to z róznych form usterki jakim mogą ulec komórki LCD.

Choc nigdy nie miałem probelmów z matrycami Samsunga, to zawsze należy starać się wymienić taki sprzęt na nowy. Choć z tego co wiem to raczej Samsung nie daje klasy 0 na matrycę :p
 

Slygado

New member
M!s!ek napisał:
hehe dobre :). Dobrze, ze moge wymienic TV. Widze, ze z Panasonic'iem TX 32LX70F chyba nie bedzie tego problemu.
Jeśli to tylko jeden subpixel to mieści się w normie, a popza tym nie będzie go widać z odległości dalszej niz 50 cm, więc nie ma się czym martwić, ale jak masz możliwość wymiany i to jeszcze na tego o klasę wyższego panasa to naprzód.
 
Do góry