SUB velodyne klipsch rel - a moze cos innego do 5tyś zł

nowy57

Member
witam
posiadam zestaw kolumn jak w podpisie
szukam jakiegos suba do salonu 40m2
mam nastepujące typy:

velodyne SPL1000R/1200R uzywane 2500zl/4000zl
klipsch 115SW 3100zł nowy
Rel T9i - 3390zł nowy

do 5tys zł

wszechstronny kino 50% muza 50%/szybki/potezny/nisko schodzący
jesli nic z powyzszych to prosze o propozycje
dzieki
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego to zależy również jaki bas lubisz bo Klipsh ma zupełnie inny bas zarówno w kinie jak i w stereo od subów Rela czy Velodyne. Do 40 m to ja bym brał 1200 R.
 

nowy57

Member
Kolego to zależy również jaki bas lubisz bo Klipsh ma zupełnie inny bas zarówno w kinie jak i w stereo od subów Rela czy Velodyne. Do 40 m to ja bym brał 1200 R.

no nie mam gdzie odsłuchac
mialem kiedys do stereo kappa9, 2x velodyne spl800ultra jako uzupelnienie (grały fajnie ale kosmicznego wrazenia nie wywarły - sprzedalem)
potem kupilem stereo klipsch RF7II i juz naprawde zadnego suba nie potrzeba bylo - koncertowe granie, mega zadowlony jestem .

teraz jak juz wydac chce troche kasy na suba to chcialbym kupic bezkompromisowego
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale jak Tobie brzmienie Klipscha odpowiada to nie wiem czy Ty powinieneś zastanawiać się nad Relem czy też Velodyne, bo dla mnie Ci Producenci innego rodzaju bas prezentują. Powiem Ci, ze w ciemno bez odsłuchu ja bym nie kupił.
 

nowy57

Member
Ale jak Tobie brzmienie Klipscha odpowiada to nie wiem czy Ty powinieneś zastanawiać się nad Relem czy też Velodyne, bo dla mnie Ci Producenci innego rodzaju bas prezentują. Powiem Ci, ze w ciemno bez odsłuchu ja bym nie kupił.

dostalem super cene od thx kiki/blackninja
czekam na dostawe
nie bedzie tym czego oczekiwalem oddam w inne ręce
ale na tyle review ile czytelm nie bylo nawet jednego złego slowa
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
no to będzie się działo :) 115 to potęga, tylko musi w dobrym miejscu stać, u mnie przesunięcie go o kilka cm daje duże różnice w odbiorze basu, akustyka pokoju duzo robi.
Ale jedno jest pewne, basu ci nie zabraknie :))
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podejrzewam, że lepiej się spisze z zestawem Klipscha jak Veloś.
Moim zdaniem dobry wybór i świetne zestrojenie z resztą skrzynek.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To kwestia kto jakiego basu potrzebuje najważniejsze w tym wszystkim jest fakt aby dana zabawka sprawiła przyjemność kupującemu.. Chętni zawsze będą na wiele marek jeśli chodzi o suba, więc tak czy siak Producenci będą zadowoleni.
 

viki0987

Member
no nie mam gdzie odsłuchac
mialem kiedys do stereo kappa9, 2x velodyne spl800ultra jako uzupelnienie (grały fajnie ale kosmicznego wrazenia nie wywarły - sprzedalem)
potem kupilem stereo klipsch RF7II i juz naprawde zadnego suba nie potrzeba bylo - koncertowe granie, mega zadowlony jestem .

teraz jak juz wydac chce troche kasy na suba to chcialbym kupic bezkompromisowego

Kolego jestem ciekaw twoich odczuć po zakupie sw 115 . Również swojego czasu myślałem nad zakupem tego suba. Zrezygnowałem z kupna z racji tego że rf 7 ii dostarczaja tyle basu ze całym mieszkaniem mi trzęsie. Co do odczuć rf 7 świetne kolumny! !!
 

nowy57

Member
Kolego jestem ciekaw twoich odczuć po zakupie sw 115 . Również swojego czasu myślałem nad zakupem tego suba. Zrezygnowałem z kupna z racji tego że rf 7 ii dostarczaja tyle basu ze całym mieszkaniem mi trzęsie. Co do odczuć rf 7 świetne kolumny! !!

RF7II polecił mi ninja(tomek) to byl strzał w dziesiątkę !
wczesniej mialem rozne kolumny i zadne nie dawały tyle radosci
trzeba tylko pamietac by dobrze je nakarmic
teraz naszła mnie chec zakupu lepszego suba , mam jakiegos paradigm'a 30cm ale z pewnoscia to nie wyzsza klasa sprzetu , pomyslalem ze chcialbym cos lepszego.
 

Attachments

  • IMG_20180316_194756.jpg
    IMG_20180316_194756.jpg
    33,5 KB · Wyś: 48

nowy57

Member
Możesz mi powiedzieć co to za półka audio w sumie całkiem niezła.
solidna metalowa rama , malowana proszkowo ,nowoczesny wyglad , przesuwna na kólkach
pomiedzy polkami mam wentylatory lozyskowane ciche wydajne
jesli szykuje sie impreza dłuzsza to właczam , bo sprzet jest spięty mono po 450W na koncówkę w klasie A/B wiec sie grzeje przy dłuzszym glosnym odsłuchu ale zabawe gości w domu mam murowaną :)
w razie potrzby mysle ze koleżka, ktory to wykonał podjałby sie zrobienia
 
Do góry