sub na 40m

robirem

New member
Witam

i kolejny problem już wybrałem kolumny :Yamaha NS-8900 + NS-P8900 z subem yamaha SW515 lub SW1500. Niestety po rozmowie z Żoną odpada sub yamahy ze wzgledu na kolor ( tylko czarny ). Poszukuje więc od nowa suba do tego zestawu kolumn w granicach 1500 , ale zaznaczam że ważniejsze od ceny jest wydajność ( pokój ok 40m ) oraz kolor ( najlepiej ciemny orzech lub wenge ). Ampli jeszcze poszukiwane
pzdr
 

robirem

New member
Paradigm 3200 droższy od Monitor Audio BRW 10 - Paradim ma membrane 30cm a Monitor 25cm. Z danych wychodzi że Paradim wydajniejszy. Rozumiem żę to bez znaczenia dla suba czy wybiore komplet yamachy NS-8900 + NS-P8900 ( wiecej funduszy na sub ) czy mission M35i , M3C2i, M3ds ok tyś wiecej za bazę . Niestety w NS-P8900 matrwią mnie gabaryty oraz mała waga głośników. Wracając do tematu Paradim wydaję się na tą chwilę dobrym wyborem
pzdr
 

dembol

New member
chyba najlepszym w cenach usrednionych bo 3 tys to jak by nie patrzac malo na suba:) porzadnej klasy ale paradigm ma duzo kompromisow za te cena oferuje naprawde wiele slyszalem ostatnio dsp 3400 i wiem ze jak keidys sprzedam pw2200 to biore dsp 3400

mam paradigma pw2200 klasyk ale taki sobie potwór
ojciec ma ps1000 v4

coraz bardziej nabieram szacunek do tej firmy
przez te dwa urzadzenia
 

robirem

New member
OK pogodziłem sie że trzeba wydać wiecej. Czy paradigm 3200 to dużo lepszy od yamahy 1500

a ten: MA RSW-12 - cena potężna ale idealny do MA RS6 AV
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry