Sub jbl es 150 problem

darkowski

New member
Witam,mam problem z tym subem,mianowicie przy cichym słuchaniu czyli ustawione w ampli jest tak na -70% sub się wyłąncza,co dziwne gdy wyjmę cincza z suba i wsadzę go z powrotem to działa ale po jakiś 3-4min znowu jest to samo,Mój sprzęt to Denon 1907,sub podłączony jest pod LFE.Suba kupiłem wczoraj,wcześniej miałem Tonsila i takiego problemu nie było co może być przyczyną takiego stanu proszę o pomoc.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To wszystko przez zielonych :)
Ścisz suba na subie, a podkręć na maksa w amplitunerze, będzie dostawał mocniejszy sygnał i przeniesie się próg wyłączania/włączania.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
darkowski jakiego miałeś Tonsila i jak byś porównał teraz tego JBL do poprzedniego suba?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

darkowski

New member
Miałem takiego-http://allegro.pl/tonsil-200a-subwoofer-aktywny-duma-i-tradycja-i2753444753.html
Ten JBL miażdży go od razu po włączeniu,nawet nie ma co porównywać:)Ten Tonsil to jedno wielkie buczenie przez duże B.Taka jest moja opinia na temat tego suba.Pozdro
 

darkowski

New member
Trochę pokombinowałem z ustawieniami w ampli,fronty ustawiłem na +3 a suba na maxa czyli +12 i teraz mogę pogłosić więcej potencjometrem w ampli i sub mi się już praktycznie nie wyłącza
 
Do góry