Sub do 1000

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja właśnie też rozważam wymianę i oczywiście zasadność tej wymiany, bo sam nie wiem czy będzie różnica w dźwięku w stosunku do mojego na 15 mkw. Ja mam na oku Jamo sub 250, Jamo sub 300, JBL ES 150 - trochę droższy. Myślę że w kwocie ok 1000 - 1200 zł te są ok. Bo do muzyki to byś musiał szukać konstrukcji zamkniętej np Jamo sub 650 , ale i cena trochę wyższa.
 

Lexus

New member
Może i Ja podepnę się do tematu..
Posiadam Denona AVR-1911 + RF-52 - RC-52 - RS-42 i do tego planuje kupić suba.
Myślałem nad rw10 do kompletu ale cena potrafi zabić xD
Więc prosze o pomoc w wyorze odpowiedniego klocka.
Pokój 20m2 Muzyka kino 60%/40% Najlepiej jak by był czarny do kompletu. Dzięki za jakąkolwiek pomoc.
 

pawelo79

New member
Witam.Planuję zakup suba do 1000zł (+-100zł).Przeznaczenie to 50/50 muzyka,kino domowe,telewizja.Posiadam Yamahę RX-V440 oraz zestaw głośników Eltax Discovery (planuję zmianę w przyszłym roku).Skłaniam się do JBL 150 ale krążą opinie,że nie bardzo nadaje się do muzyki.Pomieszczenie 15m.Prośba o doradzenie a może ktoś podzieli się opinią o uzytkowaniu w/w suba.dzięki
 

Jok3r

New member
Bez reklam
JBL ma spoko subwoofery, więc spokojnie można się nad nim zastanowić. Jak mieszkasz niedaleko Krakowa, to jest w Saturnie za niecałe 600 zł (nie pamiętam dokładnej ceny) . W sumie nie wiem dlaczego taka cena (pewnie ostatnia sztuka), nie było pracownika na dziale, a nie miałem za bardzo czasu czekać nie wiadomo ile, ale oglądałem go i wyglądał na nie uszkodzony, ani nic, tylko na kartce był napis promocja :) Oby więcej takich promocji robili :)
 
Do góry