Sub aktywny do 500PLN

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dokladnie jak ktos nie odpisuje na meile w sprawie kupna to .... a nie sprzedawca .... olac takiego i tyle... Krzysiek czyli widzisz teraz po zakupie Rela mozesz juz ustawic 120 hz :) tyle ile jest sciezak dedykowana w filmie dla suba i jest git takze widzisz to kwestia suba dobrego :)
lolek

No fakt:) Teraz basu jest trochę więcej i jest dobrej jakości. A dodatkowo się cieszę, bo idealnie mi się wizualnie komponuje z kolumnami, jakby był od zestawu. Nawet szkoda że nie stoi w jednej lini z kolumnami, ale liczy się dobre ustawienie dla dźwięku:)

Wide Krzychu ze weekend jednak był owocny i uporaleś sie z ustawieniami :)
Napisałeś bardzo trafne zdanie:
"REL się ładnie wmieszał w pomieszczenie, że praktycznie jakby go nie było"
Taki własnie jest bas z Rela. Słychac, ze daje czadu, ale ładnie i nienachalnie komponuje się w całe pasmo.
To jest własnie clou całej zabawy :eek:k:

No trochę się bawiłem:) Płyty testowe itd. Myslę że z wygrzaniem i po wstępnym "dotarciu" będzie coraz lepiej. Nawet bym powiedział że w lini kolumn bas był ciut mocniejszy i lekko podbity. Na filmach dawało to sporo frajdy. Tylko jak pisałem, odsuniecie kolumny od komody bardzo by kusiło mojego kota do wykonania wyczynu kaskaderskiego:), a to pewnie by się skończyło lądowaniem kolumny na podłodze. Lepiej nie kusić losu.
 

Krystian990

New member
Dziś do mnie przyszedł Sub. Niestety dużo pracy dzisiaj i miałem tylko pół godzinki na wstępne jakieś ustawienie, usytuowanie i posłuchanie suba ale po wstepnych testach jestem zadowolony :) Zobaczymy co będzie jak go ustawie w dobrym miejscu i sie pobawie z ustawieniami, no i jak sie wygrzeje:)
 

Krystian990

New member
Ustawiłem suba w innym miejscu, zakupiłem dźwiękówkę Sound Blastera X-Fi Titanium Fatal1ty Pro i teraz mnie sub naprawdę pozytywnie zaskoczył :) Jeszcze się muszę pobawić z ustawieniami bo na to jeszcze mi nie starczyło czasu ale jak za 500zł nówka to jestem bardzo zadowolony z tego suba:))
 
Do góry