Stx

spinacz66

New member
Bez reklam
Witam tak jak wcześniej pisałem szukam zestawu kompaktowego 5.1 tylko do filmów i znalazłem głośniki polskiego producenta i zastanawiam się nad ich kupnem czy głośniki tej firmy wmiarę dobrze grają w KD?

STX

fronty STX F-110N ALBO F-130N
centralny STX C-200N
efektywne STX E-200N
sub STX S200N ALBO S250N
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciężko będzie z opiniami na temat tych kolumn ,to chyba utrudnione najlepiej jakbyś sam je odsłuchał i porównał do zestawów o zbliżonej cenie , choć tak na prawdę nie napisałeś jaką kwotę chcesz przeznaczyć , z jaką elektroniką będzie się to zgrywać , jak duży masz pokój itd
 

Vienio

New member
Witam, posiadam kolumny stx od dłuższego czasu fronty f240, cen c-200 i efektywne e-200. Do tego sub zrobiony na glosniku stx 32'. Podłączone po denona 1610. Jesli chodzi o wrażenia odsluchowe to jak za taką cene uważam że nie jest źle. Głównie oglądam filmy i tu sobie radzą dobrze, fakt że fronty są podłogowe i tobie również bym polecał bo to one w kinie mają najwięcej do powiedzenia. Mam mały niedosyt jeśli chodzi o muzykę w stereo, ale za tą cenę to akceptuje. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z KD to polecam, tylko wybierz fronty podłogowe nie pożałujesz :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry