Streamy z sieci na ekranie Smart TV?

KolejowyGłos

New member
A więc do rzeczy: widziałem na jednej z zagranicznych stron, jak puszczono obraz z Sopcasta(technologia streamu p2p) na ekranie TV, bez łączenia żadnych kabli, itp.
Są jeszcze transmisje flashowe, silverlight(świetna jakość na cyfra+online) stąd też moje pytanie czy da się uruchomić podobne rzeczy na ekranie TV bez łączenia kablami? Domyślam się, że najnowszych flashy, ani tym bardziej silverlight sam TV nie obsłuży, ale chodzi mi o to, by puścić obraz z PC na ekranie takiego Smarta.

Jeśli chodzi o kable to niestety mam dość stary sprzęt i musiałbym kuć dziurę w ścianie i przeciągać 2 kable po 10 metrów - jeden od obrazu, drugi od dźwięku, gdyż karta graficzna nie ma HDMI i tu się pojawiają schody.
 

farba

New member
HDMI bez kabla: EZ VIEW+ bezprzewodowa transmisja HDMI Full HD 5.1 (2240415785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Ewentualnie jakiś nettop z WiFi: ZBOX

Takiego nettopa można sprytnie schować...

zotac_bb_r_3.jpg


...abo eksponować, bo to fajny gadżet.

zotac_zbox_br_1.jpg


Pierwszy nettop Zotaca z procesorem AMD Fusion. Urzekający? :: PCLab.pl
 
Ostatnia edycja:

KolejowyGłos

New member
Dzięki za wpis, ale raczej chodziło mi o wykorzystanie funkcji sieciowych wbudowanych w nowe telewizory, tam polegało to chyba na wpisaniu adresu IP i korzystaniu z dlna(?), czy http(?) w każdym razie coś podobnego.
 
Do góry