Streamowanie poprzez AirPlay - wyjaśnienie

pilkarzyk66

New member
Witajcie.
Mam do Was jedno pytanie czy odtwarzajac dany utwor na youtubie mozemy go puscic na amplitunerze poprzez Airplay ? Nie pytam czy mozna odtworzyc to co ogladamy,słuchmay dzieki youtube na TV bo to wiem ze mozna korzystajac chociazby z urzadzenia ATV, chodzi mi tylko i wylacznie czy mozna odtworzyc sam dzwiek z youtube poprzez AirPlay na amplitunerze ktory ma opcje stremowania bezprzewodowego Airplay zupelnie nie korzystajac z tv tylko ipad + amplituner. prosze o wyjasnienie. pozdr Pawko
 

pilkarzyk66

New member
A co wcisnac na ipadzie aby zestreamowac? Bo jak chcemy Przeniesc obraz z ipada na tv yo wciskamy airplay i ATV jak dzwiek to wchodzimy w biblioteke czy katalog muzyka i leci bezposrednio a co z muzyka z youtube na amplituner tylko i wylacznie?
 

werf

Active member
Bez reklam
U mnie działa u ciebie też powinno AV ma Air Play
Amplituner masz oczywiście w tej samej sieci co tel wtedy pokazuje ci się ikonka o której pisał Armanig
 

Attachments

  • 20150115_183534.jpg
    20150115_183534.jpg
    17,6 KB · Wyś: 96

pilkarzyk66

New member
Swietnie dziekuje za wyjasnienie a jak przeniesc obraz jeszcze na tv? Czy potrzebuje jakis specjalny kabel do ipada by go podlaczyc do amplitunera? Czy fakt iz amplituner jest polacziny z tv kablem hdmi oznacza ze sluchajac przez airplay pojawi sie obraz na tv? Czyli muzyka i obraz z youtube dzieki airplay
 
Do góry