Stereo dla 8 latka

katka10

New member
Witam Kolegów.
Liczę na Waszą pomoc, bo wiem ze możecie wiele.
Szukam ciekawej alternatywy dla systemu Yamaha MCR-B020 lub YAMAHA MCR-042.
Kwota do 1000 zł
Ma to być prezent dla 8 latka na urodziny.
Wymagania to:
- CD a jeszcze lepiej cos z DVD.
- odtwarzanie MP3 w możliwie najwyższym bitrate-
- bluetooth,
- usb
Proszę o propozycje.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
8 latki słuchają teraz muzyki za pomocą smartfona i jak juz jest melomanem to głośników BT.

Z przenośnych tańszych ale nadal dobrych masz JBL Flip, Charge. Kozak to już extreme :)
 

katka10

New member
8 latki słuchają teraz muzyki za pomocą smartfona i jak juz jest melomanem to głośników BT.

Z przenośnych tańszych ale nadal dobrych masz JBL Flip, Charge. Kozak to już extreme :)
Tez nad tym sie zastanawiałem i myslę podobnie, jednak czegoś trzeba zacząć by uczyć młodego kultury słuchania i np. wieczorem jakąś dobrą płytę z muzyka pościć nie tylko w formie mp3 lub z YT
 

katka10

New member
Ucinając off topic , przyznaje że przenośne głośniki BT ze stajni JBL grają zacnie ale zależy mi na kombajnie za rozsądne pieniązki ( max 1000) w kompaktowej obudowie ale i znośnym brzmieniu.
Póki co to faworytem został Pioneer XHM 32V bo odtwarza DVD i ma hdmi i całą reszte co konkurenci.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dla 8 latka dac... tak jakby nie można było kompa podpiąć normalnie przez czincze. Sam dac min 500 zl. Klipsza może jeszcze, suba i kable prądowe bo 8 latek wyczuje różnice.

Myśle że jak kolego kupisz miniwieże w cenie jaki masz budżet to będzie to grało dobrze dla młodego. Nie cuduj z blututami i innymi cudami specjalnie, bo to niepotrzebne. Aby sprzęt miał jak podłączyć kompa bo to bedzie chyba najlepsze. Ten panasonic jak w twj cenie to bierz
Nie ma co cudować
 
Do góry