Stereo czy kino

fr3

New member
Witam
Chciałbym się poradzić czy jest sens składania zestawu kina domowego w oto takim salonie:)
http://i50.tinypic.com/o9mtc3.jpg
Szerokość pokoju to jakieś 3.80 [m].
Jak narazie za mój zestaw odsluchowy, ale w innym mieszkaniu robi denon dm-38 i jest jak najbardziej wystarczający chociaz czasem braknie mu basow ;)
Większość muzyki jakiej słucham to z radia, czyli na pewno w grę wchodziłby jakiś amplituner.
No ale żeby nie było tak prosto to jest jeszcze ps3 i korci uzyskanie efektów przestrzennych.
Druga sprawa, że filmy oglądać chodzę raczej do kina.
Kwota jaka mógłbym przeznaczyć to myślę ze w okolicach 4 tys.
Pytanie podstawowe czy jest w ogóle sens pakować się przy takim ustawieniu w 5.1?
 

piecyk5102

New member
zawsze jest sens jak masz fundusze i chęci. Ja miałem pokój 9m2 i jak kupiłem zestaw 5.1 wrażenia były imponujące w filmach i grach :) Także polecam
 

janek_56

New member
stereo zmiazdzy w muzyce zawsze amplituner. Skolei ogladajac fajne filmy mozna na prawde poczuc sie jak w kinie. Na czym ci bardziej zalezy? A zesatw do pomieszczeni zawsze sie da dobrac odpowiedni.
 

mors111

Active member
Bez reklam
2x6,5" spokojnie wystarczy do pokoju 20-30m2
jak mam 1x6,5" w pokoju 30m2 i basu przy odpowiednich ustawieniach ( załączony dynamiceq , ale bas i wysokie nadal na "0" ) mam aż nadmiar
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
scaled.php


scaled.php


Po obu stronach kolumny, na różnej wysokości.
 

janek_56

New member
Ja kto rozlozyc jak po obu stronach ma basowki? musza byc glosnikami na prawde :) Wolnostojacymi. Pytam bo nie mialem z nimi jeszcze kontaktu
 

janek_56

New member
Tego typu glosniki zawsze stanowia utrudnienie w rozstawieniu jednak jak widac po jamo 606, producenci ida w ta strone i coraz to pojawiaja sie odgapione konstrukcje innych firm
 
Do góry