Statuetka Redakcji Hdtv.com.pl Dla TV LCD TCL 55C70 - 2017r.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Statuetka Redakcji Hdtv.com.pl Dla TV LCD TCL 55C70 - 2017r.

19420397_1432555680139552_1753290752854846044_n.jpg


19399739_1432555706806216_2335489856668562980_n.jpg


19366623_1432555753472878_5882361641425595485_n.jpg


19399090_1432555806806206_2710428422469623551_n.jpg



Gratulujemy !
http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/13...lifowanie-diamentu-w-klasie-cenowej-test.html

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piramida, Tobie się nudzi chyba co? ;)
Przypomniałeś mi taką jedną pracownice, też tak drążyła, a skąd pieniądze na to, a dlaczego to tak, a nie tak, od jak dawna, to i to można lepiej i tak drążyła, drążyła i ją wypieprzyłem, bo zamiast pracować, wywiady robiła i widać było, że ma jakiś problem ;)

A tak na poważnie, to Kiki siedzi w branży więcej jak Ty masz lat, także miejże trochę szacunku, bo jak czytam na innych forach podobne wpisy, to słabo się robi ; )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Piramida, Tobie się nudzi chyba co? ;)
Przypomniałeś mi taką jedną pracownice, też tak drążyła, a skąd pieniądze na to, a dlaczego to tak, a nie tak, od jak dawna, to i to można lepiej i tak drążyła, drążyła i ją wypieprzyłem, bo zamiast pracować, wywiady robiła i widać było, że ma jakiś problem ;)

Hehe...

Ona poprostu studiowala ekonomie u ciebie w firmie, a ty sknerzysz jej wiedzy :)

Nie ma to jak pracownicy - filozofowie :)

Oczywiscie powyrzsze to zart, doskonale cie rozumiem i niecierpie takich ludzi.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za darmo to ja mogę pomóc komuś kogo lubię i szanuje, a nie cwaniakom i mędrcom. Oni wszystko wiedzą lepiej, zawsze powtarzam - nie podoba ci się, to wypad, zakładaj firmę w tej dżungli, zainwestuj wszystkie pieniądze, sprzedaj samochód, mieszkanie i módl się, żeby się nie rozłożyć, a jak ty chlejesz w "piąteczek" do rana, to ja w tym samym czasie pracuje i myślę, żebyś ty miał na wypłatę, a za moje podatki i krwawice doisz 500+ ;)
Szanuję czyjąś prace, bo to nic innego jak wymiana, ale nie szanuje większości ludzi, bo to kmioty. Ktoś kto nie ma z nimi do czynienia tam gdzie w grę wchodzą pieniądze nigdy tego nie zrozumie, ale wystarczy opowiedzieć kilka historii i szybko zmieniają zdanie. Są naturalnie wyjątki i to są wspaniałe przypadki. Widać, że z domu wyniesione, a nie z jakiejś meliny. No, ale to nie to forum na takie gadki.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
KIKI, mogli by już jedną statuetkę Piramidę dać. Za Wielkie zasługi w funkcjonowaniu forum.
Kto dla Was te statuetki robił? Wspaniały piramidalny design. Wy by pomyśleli by nad statuetka dla zbanowanych. Tak w kompensacje za zbanowanie. :grin:
Please, tylko mi nie banuj cie, żartowałem. :grin:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie pomysły są dobre ale tylko niektóre będą zrealizowane.
Idą nowe czasy więc statuetki też trzeba pomyśleć .
Masz jakiś pomysł ?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wszystkie pomysły są dobre ale tylko niektóre będą zrealizowane.
Idą nowe czasy więc statuetki też trzeba pomyśleć .
Masz jakiś pomysł ?

Nie wiem jaki koszt takich statuetek, ale napewno milym gestem bylyby takie "forumowe" statuetki dla najaktywniejszych lub najstarszych forumowiczo. Np, jak ktos jest 5 , 10 lub 15 lat. Lub napisal 5 lub 10 tysiecy postow.

Wiem ze kiki - "redakcja" organizuje konkursy, ostatnio nawet byly radia i glosniki. Ale sam Kiki widzisz jak to sie konczy, "zale ze nikomu radio samochodowe nie potrzebne" albo ze masz rownowartosc kasy wyslac na jakis dom dziecka. Chcesz dobrze a jeszcze ci wymyslaja i problemy. Jakby juz sami tego zalatwic nie mogli.

A tak statuetka, podejzewam ze droga nie jest, radosc sprawi, nikt jej nie sprzeda a pamiatka zostanie na dlugi dlugi czas. Najwyzej jakies 2 - 3 rodzaje statuetek, np.brazowa, srebrna i zlota za szczegolny wklad w forum.

To tylko luzny pomysl.

Najlepiej jak przeczytasz to usun tego posta. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakoś mnie to nie dziwi, ale rozumiem, że niektóre tematy które Cie nie dotyczą, mogą Cię nudzić ; )
 
Do góry