Stary projektor do PS3

Redundantor

New member
Witam,

leży u mnie firmowy projektor Epson EMP-S5 (używany przez mnie do prezentacji Power Point).

1295171983_157575011_3-EPSON-EMP-S5-LCD-Projector-Electronics.jpg


Mam PS3 i pomyślałem, że nie byłbym sobą jakbym tego nie spiął razem.
Proszę o sugestie jak to podpiąć najsensowniej tj. żeby PS3 jako tako działała. Wiem, że to pod względem RTV straszny rzęch, ale zawsze.

To parametry:
tab.JPG


Jakim to kablem podpiąć? Jak to będzie wyglądało w tej natywnej 800x600 - proszę o pomoc.
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Najlepiej tym KABEL VGA DO MONITORA LCD PS3!! (1755667646) - Aukcje internetowe AllegroSzkoda że nie ma komponenta bo vga przenosi zakłócenia a gdy kable są kiepskiej jakości jest jeszcze gorzej.Ten który podałem wygląda na nieoryginalny i pewności nie ma czy poda dobry obraz.Szału na tym proju nie będzie i jak dasz za dużo cali to pikseloza murowana ale chyba warto sprawdzić bo może będzie sie podobać.
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Witam,

podłączyłem to tym stockowym kablem ps3. (taki z trzema chinchami na końcu). Poszło w rozdzielczości 576p (czy coś takiego). Większe nie wchodzą. Przy okazji odkryłem, że rzutnik ma głośnik :), tak że jest full multimedialnie.

DVD ogląda się nieźle, ale przy sygnale wyższej jakości już trochę gorzej. ale fun jest (KZ3 z sharpshooterem daje radę). Przy street figter poczułem się jakbym grał na amidze.

Wniosek - na imprezki i oglądanie filmów SD super rozwiązanie. Na więcej nie ma co liczyć.

Pozdrawiam
 
Do góry