stary avr 247 prosze o pomoc

edi28

New member
witam
Posiadam harman kardon avr 247 do ktorego podlaczylem blu-ray sony BDP-S5100. Jak ustawie na odtwarzaczu sygnal 1080p to na telewizorze sony 46w905 pojawiaja sie czerwone piksele ale jak zmienie na 720p to juz nie tak samo mam jak podlaczam ps3. A jak podlaczam bezposrednio do telewizora i ustawie 1080p to jest ok. Kable HDMI mam jakies starsze (3 lata). Doczytalem sie tez ze avr 247 przepuszcza sygnal 1080p wiec nie wiem gdzie jest problem.
 

edi28

New member
dzieki za odpowiedz. czyli mam po full hd. wiec mam pretekst aby podarowac sobie w prezencie 370 :) choc szkoda mi 247 bo do kina byl super.
 

godik

New member
Jeśli jesteś zadowolony z AVR247 to albo go napraw (prosta sprawa) albo puść obraz do TV po HDMI a dźwięk do AVR 247 po optyku.
Raczej nie polecał bym Ci nowych amplitunerów Harmana. Może ja nie miałem szczęścia ale każdy Harman jaki miałem do tej pory miał jakieś problemy.
W 347 pykało mi z głośników a nowszej generacji amplitunery nie radziły sobie z HDMI. Kupiłem 2 lata temu do kina Yamahę RX-V1067 i mam spokój.
Jak byś jednak bardzo chciał nowego Harmana to dzisiaj na Ibood jest za 1700zł nowy AVR 270.
http://pl-pl.forum.ibood.com/44141-amplituner_harman_kardon_avr270_71_z_funkcja_airplay/
 
Ostatnia edycja:
Do góry