Stary amplituner bezprzewodowo??

ksiazemicio

New member
witam z zakupem nowego telewizora przyszla pora na porzadki. telewizor bedzie wisial w zwiazku z tym trzeba bedzie zrobic cos z kablami. nie jestem na bierzaco ale chcialem zapytac czy istnieje mozliwość przesylania bezprzewodowo sygnalu z telewizora samsunga do starego ale jarego amplitunera kina domowego sony (jakies urzadzonko)? tak pomyslalem bo teraz sa bezprzewodowe myszki i inne pierdoly to moze i cos takeigo bedzie??
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
witam z zakupem nowego telewizora przyszla pora na porzadki. telewizor bedzie wisial w zwiazku z tym trzeba bedzie zrobic cos z kablami. nie jestem na bierzaco ale chcialem zapytac czy istnieje mozliwość przesylania bezprzewodowo sygnalu z telewizora samsunga do starego ale jarego amplitunera kina domowego sony (jakies urzadzonko)? tak pomyslalem bo teraz sa bezprzewodowe myszki i inne pierdoly to moze i cos takeigo bedzie??

Mozna zastosować maskownice do kabli, ale zawsze po ścianie coś tam bedzie biegło. Chyba że w przyszłości poprowadzisz kable w ścianie? Nie wiem jaki masz salon i jak to będzie wyglądało, ale czasami da się tak operować wysokością TV, centralnego i półką RTV że kabli nie widać. Po prostu jedne urządzenie przylega do innego. Do centrala też można dokupić specjalne uchwyty.
 
Do góry