Stargate - Gwiezdne Wrota (Nowa Trylogia)

Nowa Trylogia STARGATE


  • Total voters
    0

WiTT

New member
Bez reklam
Witajcie,

Chciałbym się dowiedzieć jakie jest u Was zainteresowanie światem Stargate? A dokładniej, jakie było, bo SG Universe skutecznie dobiło produkcję świata SG.
A było mnóstwo już tu na forum tematów i rozmów o filmach, a o tym serialu cisza.

A sam Stargate zanosi się iż powróci :bober:

INFO:
MGM, Warner Bros Reboot

INFO w wersji PL:
"Gwiezdne wrota" powrócą w formie trylogii?
Powstaną kontynuacje "Gwiezdnych wrót"
"Gwiezdne wrota" - Dean Devlin opowiada o reboocie serii

Trzymam kciuki za powodzenie projektu, bo bardzo mi brakuje SG. I lubię czasem wrzucić do systemu KD płytkę z oryginalnym filmem z '94 Stargate ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Swego czasu uwielbiałem ten film, ba nadal lubię. Potem wypuścili jakiś serial, kiepski sitcom z "MacGyverem", leci z resztą nadal chyba na tv4, czy puls albo coś takiego
 

boromirep

New member
jak widać po moim avatarze też lubię ten serial fajne jakby coś było SG1 tylko że chyba musieli być nowi aktorzy a wtedy nie wiem czy juz by było to samo w sensie "lubienia" postaci .
 

WiTT

New member
Bez reklam
Tak, później był 10-sezonowy serial Stargate SG-1, ze wspomnianym Richard'em Dean Anderson'em :) ale ten serial był bardzo sympatyczny. 'MacGyver' dobrze wtopił się nowy świat i dał dobry klimat. A jak to serial, miał swoje słabsze i lepsze momenty.

Potem był jeszcze Stargate Atlantis 5 sezonów (lepsze efekty, też całkiem dobry). A na końcu 2 sezony Stargate Universe, gdzie po pierwszym sezonie było wiadomo że wtopili i udu*ili cały świat SG w ten sposób.

A w kręgu HD trzeba dodać, SG-1 jest tylko na DVD (niestety), zaś SG Atlantis już na BluRay z DTS i już się robi bardzo przyjemnie ;)

Cały czas chodzi za mną ściągnięcie zza oceanu na BD SG Atlantis. I na którąś okazje/święta trzeba będzie się wreszcie skusić ;)

--edit--
@boromirep - tak, mają być nowi aktorzy. No bo jak tu zebrać ekipę z roku 1994 :D ma być też nowa fabuła oderwana od tego co znamy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja osobiście trochę krytycznie podchodzę do tych wszystkich nowych Remaków,Rebootów,Sequeli,Prequeli.Jest to "tania" próba wyłudzenia hajsu na fanach.Niedługo może zrobią nową trylogię "Powrót do przyszłości" czy remake filmu "Głębia" club "Kontakt"...W sondzie brakuje czwartej opcji : "nie chcę aby powstawało".
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Swego czasu uwielbiałem ten film, ba nadal lubię. Potem wypuścili jakiś serial, kiepski sitcom z "MacGyverem", leci z resztą nadal chyba na tv4, czy puls albo coś takiego
Kiepski sitcom ????????:p widać że SF jako gatunek nie jest dla ciebie.Mnie ten serial dosłownie omamił i tak jak kolega- boromirep, mój awatar mówi sam za siebie ;) SG Atlantis nie ustępuje mu ,tylko za mało sezonów miał :blagam:.SG Universe to już raczej inna szkoła SF i bardziej kino ambitne , ale warto mimo to obejrzeć.MacGyver też jako stary serial wcale nie jest zły, a nawet robi się coraz ciekawszy, wolę to niż jakieś liczenie trupów i morderstw w stylu NCIS/Kości :x.SG 1 mogę oglądać w kółko i nie znudzi mi się ta magia tego serialu !!!! Cieszę się że znowu będę na nowo odkrywał STAR GATE .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wymieniłes kultowe pozycje, mam nadzieje ze nikt ich nie ruszy.
Jeżeli chodzi o Stargate, to jest to jedna z tych pozycji ktorych nie miałem przyjemności lepiej poznać.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To trzeba nadrobić.
Guldowie i ich broń.
"Pierwsze dotknięcie dotkliwie rani, drugie powoduje śmierć, trzecie - dezintegruje" - pamiętam ten cytat do dziś ;)
 

Ad@m

New member
Jak dla mnie, to świetna wiadomość. Po obejrzeniu wszystkich produkcji spod znaku SG, SGA i SGU straciłem nadzieję na kontynuację jakichkolwiek produkcji z tego universum. Trzymam kciuki za Deana Devlina i Rolanda Emmericha.
 

swider90

New member
Pamiętam jak męczyłem VHS z filmem, a później serial. Do tej pory lubię sobie włączyc na Pulsie więc też czekam z niecierpliwością.
 

adamkowal

New member
Świetna wiadomość! Już nie mogę się doczekać. Ahh pamiętam te czasy, gdy jako małolat z wypiekami na twarzy oglądałem serial. A film z Kurt Russelem chyba kilkanaście razy oglądałem :p
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Świetna wiadomość! Już nie mogę się doczekać. Ahh pamiętam te czasy, gdy jako małolat z wypiekami na twarzy oglądałem serial. A film z Kurt Russelem chyba kilkanaście razy oglądałem :p
:krol:No to witaj w klubie !!! ale takich fanów jak my to można u nas w kraju policzyć chyba na palcach :cry:, żeby tak chociaż wydali SG 1 na Blu-ray w HD :oops:.Pozdrawiam i KRI JAFFA :razz:.
 

Faideve

New member
Osobiście mam mieszane uczucia co do nowych filmów, będą nowi aktorzy, nowy pomysł i realizacja. Mając w głowie wcześniejszą wersję to już nie będzie to samo. Sentyment zostanie.
 
Do góry