stare kino JVC. Jak podlaczyci do czego

wazkamax

New member
Witam, mam stare nie kompletne kino domowe, mam wszystkie glosniki i to tyle, z tylu na subie jest dziwne wejscie 8 pinowe chyba do podlaczenia. Jak moge to rozwiazac zeby np poldlaczyc to pod inne radio np przez aux? czy da sie cos z tym zrobic? Kino to JVC THS 66S
 

wazkamax

New member
i czy moge go podlaczyc do jakiejs powiedzmy wiezy? Nie chce inwestowac w drogi sprzet, bo bedzie mi to stalo we warsztacie.
 

Disto

New member
Bez reklam
Gdyby nawet, to jak chcesz regulować głośność poszczególnych głośników i całości.
Cały moduł sterowania z wejściami/ dekoderami jest w centralce, której nie posiadasz.
W subie jest chyba tylko końcówka mocy 5.1 z zasilaczem.
 

wazkamax

New member
Gdyby nawet, to jak chcesz regulować głośność poszczególnych głośników i całości.
Cały moduł sterowania z wejściami/ dekoderami jest w centralce, której nie posiadasz.
W subie jest chyba tylko końcówka mocy 5.1 z zasilaczem.
a gdyby tak kupic inna centralke? z innej firmy? bo ten JVC jest juz ciezko osiagalny. i tylko przerobic wejscie w subie z tych pinow na chinch, badz tez inne pasujace pod inny system?
 

Disto

New member
Bez reklam
Amplituner JVC RX-774R (6823475822) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

daloby sie do tego np podlaczyc? glosniki bezposrednio do amplitunera? i jest tez wejscie na suba, tylko czy to nie przeszkadza ze jest on aktywny? daloby sie to jakos polaczyc?
Satelity i central do ampli raczej tak, pod warunkiem, że głośniki w menu ampka można wybrać jako small/małe.
Sub aktywny to plus, bo taki wymagany jest i w tym amplitunerze.
Pozostaje znaleźć masę w gniazdku suba i pin wejścia na jego kanał i podłączyć to do wyjścia sub w amplitunerze...tak teoretycznie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry