Star Wars kolejność

BlackC

New member
Postanowiłem obejrzeć z synem gwiezdne wojny i zastanawiam się czy oglądać od jedynki po kolei, czy tak jak były kręcone. Co Wy na to?
Ja nie miałem wyboru, większość z was pewnie też :p tylko czy po częściach 1-3 dziecko nie stwierdzi że dalej to jakiś staroć jest :?
 

filip19

New member
Cześć

W tym momencie nie ma co mieszać.
Jedyna słuszna kolejność teraz to 1, 2, 3, 4, 5, 6 i od 18.12.2015 r. część 7

Pozdrawiam
 

lukaszalbert

New member
Jak masz dobrą jakość kopii bądź oryginalny film na BD to nie będzie co narzekać. 2 tygodnie temu też sobie przypomniałem wszystkie części i bałem się jakości - wyszło bdb. Po prostu kiedyś oglądało się bez żadnych remasterów na BD. Technika ruszyła do przodu ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja swoim chłopakom za pierwszym razem ustaliłem kolejność 1,2,3,....
Teraz już sami sobie włączają ( w przeciągu 2 lat każdą z części oglądali co najmniej 5-6 razy) ale o dziwo najczęściej sięgają po starsze, te są najbardziej "zjechane" ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jak wyżej. Najpierw nowe części - te gorsze, a dopiero później arcydzieło. Ostatnio tak właśnie oglądałem z żoną, tylko ta stwierdziła, że te nowe części są lepsze. Nie mam pytań :|
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Steven Spielberg podobno ogladal juz 3 razy nowe Gwiezdne Wojny. Na premiere tez pewnie pojdzie.
Niektorzy tak juz maja
 

collider

New member
Bez reklam
Oczywiscie, ze po kolei. Natomiast pierwsza trojka wedlug mnie to:

1. Imperium kontratakuje
2. Nowa nadzieja
3. Zemsta sithow ( gdyby nie sentyment do starych epizodow to chyba dalbym mu pierwsze miejsce )
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Postanowiłem obejrzeć z synem gwiezdne wojny i zastanawiam się czy oglądać od jedynki po kolei, czy tak jak były kręcone. Co Wy na to?
Ja nie miałem wyboru, większość z was pewnie też :p tylko czy po częściach 1-3 dziecko nie stwierdzi że dalej to jakiś staroć jest :?
Teraz na serio.
Nie mecz dziecka. Idzcie do kina na nowy film. Jak sie spodoba, a wierze ze tak bedzie, to sobie objerzycie od poczatku. Inaczej moze sie zniechecic.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
5 razy ? Kiedy ty było ? :mrgreen::-D:wink:
No jakiś rok przed rozpoczęciem zdjęć mi mówiłeś :p

Będę niedługo przymierzał się do odświeżenia 6 części i będę leciał według daty premier...:wink:
Tylko nie zniechęć się...jak to Bubcio pisał, ewentualnie wpadnij do mnie, to chłopaki streszczą ci dokładnie, co gdzie, kiedy.... oni już na pamięć znają. Nie tak jak ich stary, ja chyba tylko po dwa razy oglądałem, kiedyś starsze części, jak wychodziły nowe 1-3 i drugi raz z nimi.
 

BlackC

New member
bubafat - nie męcz dzieci? To one mnie męczą, zwłaszcza starszy.
Mają wszystkie części Star Wars-Wojny Klonów, Rebelianci i teraz chcą zobaczyć filmy kinowe.
Też tak myślałem żeby nie kombinować i zacznę od jedynki. Jak mu podejdzie to zobaczymy wszystkie. Do kina idziemy obowiązkowo.
 
Do góry