Star Wars Battlefront - recenzja, a raczej czas ją zacząć.

Jam Nius

piszę
star_wars_battlefront_recenzja.jpg


Fani Gwiezdnych Wojen czekali, czekali i się doczekali. Ten rok to dla nich istna orgia o ile wyczekiwane przez nich tytuły okażą się na tyle dobre aby sprostać ich wymaganiom. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące właśnie Star Wars Battlefront którego wydawcą jest Electronic Arts, możecie kierować je do tego tematu lub podsyłać przez kontakt z dołu strony. Niech moc będzie z nami :).
 

z3

New member
Bez reklam
Jako fan GW czekam z niecierpliwością, już niestety kilka razy naciąłem się na produkty, które nie spełniały oczekiwań. Czy możecie napisać jak bardzo doświadczony gracz będzie to testował?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Grać na pewno będę,tylko muszę najpierw podokańczać zaczęte gierki...;-)
Dodatkowo,to jedna z lepszych gier pod względem grafiki (widziałem screeny) i podobno pierwsza z Dolby Atmos ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To typowa sieczka, a ja widziałbym tam rozbudowaną fabułę.
Taki potencjał, grafika i zapewne udźwiękowienie, a to nic innego jak online rodem z COD/BF w realiach SW. Lipa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zobaczymy,może fabuła w singlu jakoś zaskoczy...bo z tego co widzę,Multik to rozpierducha jak w BF,tylko sceneria inna... ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armanig,dla Ciebie powinny być specjalne wersje jedno lub dwugodzinne (tylko z docelową grafiką).
Chyba ten czas by Ci styknął ? :p:mrgreen::D;-)
 

crimson-pirate

New member
Nie będzie singla w tej grze. Tylko multi.
Jedyny singiel to będzie tutorial :)
Grałem w betę pare godzin. Bliżej do CODa niz do BFów.
Typowa sieczka multi, problemem jest brak dedykowanych serwerow i zbyt duza ilość rodzajów gier.
Powinni skupic sie na 3 max 4 . Tak samo jak w BF3,4 gra się tylko Conquest,Rush i Deadmatch. niestety bez dedykowanych serwerów to porazka. A najgorsze jest w tym to , ze tylko 4 mapy bora udzial w najpopularniejszych trybach. Tzn ze za jakis czas nie bedzie mozliwości zagrania na innych mapach niż głownych 4 :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Armaniś,a "Fallout 4" będziesz sprawdzał ?
W ogóle nie rozumiem tego hejtu na słabą optymalizację.
Może trzeba wyznaczyć 2 oceny ? - miodność gry i optymalizacja ? (dla osób które mają 5 -letnie kompy) ? ;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Armaniś,a "Fallout 4" będziesz sprawdzał ?
W ogóle nie rozumiem tego hejtu na słabą optymalizację.
Może trzeba wyznaczyć 2 oceny ? - miodność gry i optymalizacja ? (dla osób które mają 5 -letnie kompy) ? ;-)

RA, ja ostatni raz odpałiłem konsole z dwa miesący temu. Mam nieotwieranych z 5 gier. :-( To chyba starość albo znudzenie. Myślę że czas mojego grania skończył się. Trzeba pożegnać się z graniem. Już nie ma tego zapału i chęci. Smutno, ale prawdziwe. :sad:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armaniś,a "Fallout 4" będziesz sprawdzał ?
W ogóle nie rozumiem tego hejtu na słabą optymalizację.
Może trzeba wyznaczyć 2 oceny ? - miodność gry i optymalizacja ? (dla osób które mają 5 -letnie kompy) ? ;-)

No ba, 2h siedziałem na YT i oglądałem gameplay, a raczej wprowadzenie.
Strumien z Ruczaju pogrywa. Fajna też jest edycja z Pip-Boy. Się luknie przy okazji ;)

RA, ja ostatni raz odpałiłem konsole z dwa miesący temu. Mam nieotwieranych z 5 gier. :-( To chyba starość albo znudzenie. Myślę że czas mojego grania skończył się. Trzeba pożegnać się z graniem. Już nie ma tego zapału i chęci. Smutno, ale prawdziwe. :sad:

Miałem to samo, ale to nie starość, spokojnie - to znudzenie obecnym stanem konsolowym ;)
Potrzebujesz mocnego impulsu, coś co Cię zaskoczy.
Ja mam poczucie, że obecna generacja już mi tego nie da, a ja lubię w grach efekt "wow" (wizualny w tym wypadku) ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
armanig, ja chciał by żeby tak było , jak napisałeś. Ale .... nie skończyłem GTA!!!!! Za nić nie chcę się!! Nie skończyłem na ostatnim bosie DARK SOULS II. I za nic nie mogę siebie zwalczyć. Już boje się tego pada:D Nie rozumiałem ludzi który skończyli granie, nie wierzyłem i nie wierze że mogłem i mogę skończyć z grami po 25 łatach. Czasami po 12-14 godzin na dobę. Niestety teraz wiem że mozna skończyć z graniem. Niestety. :x
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie wiem, jak można GTA nie skończyć. Grzeszysz ;)
To może faktycznie się starzejesz. Ty przypomnij adres, to Ci Biovital i zgrzewkę RedBulla przyśle na wszelki wypadek :D
 

Jam Nius

piszę
Pciu Pciu, bo chyba takie odgłosy wydają lasery? Na razie dostosowujemy się do realiów gwiezdnych, dla fanów uniwersum raczej będzie tytuł obowiązkowy, lecz uzbrójcie się w cierpliwość jeśli wcześniej nie graliście w strzelaniny online, ludzie to dużo dużo bardziej wymagający przeciwnik od komputera. Badamy dalej :)
 

BlackC

New member
Savron ja też tego doświadczyłem, po 40-stce to chyba normalne :razz:
Teraz tylko z sentymentu w HCE pogram. Ja zawsze na piecu grywam bo do konsoli jakoś nie mam przekonania, ostatnio to nawet nie mam ochoty wymienić sprzętu na nowszy. Jedyna nadzieja w dzieciakach, jak podrosną to konsola zawita w domu i może wspólne granie przyniesie uciechę:smile:
 
Do góry