Standy pod kolumny surround

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Potrzebuje pomocy w wyborze jakiś standy pod kolumny klipsch r15m. Jako iż priorytety remontowe się zmieniły a na kuchnie trochę pójdzie, salon zostanie na jakiś czas taki jaki jest. Docelowo ułożenie miało być całkiem inne a, że teraz część wypoczynku jest w świetle okna balkonowego to potrzebuje jakieś standy pod 2 kolumny. Wypoczynek ma na 90cm wysokości oparcie i ma jakieś 3.5m szerokości narożnik to takie duże U. Więc standy by się przydały z minimum taką wysokością 90cm. I będą stać praktycznie zaraz za narożnikiem po obu stronach lekko zwrócone ku środkowi. A z racji że rozwiązanie jest tylko na jakiś czas to też nie chce przeznaczyć nie wiadomo ile na standy bo jak patrzyłem i fajne były to były droższe niż same kolumny :D. Pytałem u mnie w różnych firmach co albo się ze szkłem bawią albo spawanie metalu i inne wynalazki ale wszędzie kręcili nosami albo dziwne terminy podawali. Więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc ;] Myślę że max 200-400zł na silę można dać za komplet ;]

Może wiecie jak ktoś robi fajne na zamówienie to również by było spoko ;]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak chcesz na chwilę, to idż do Castoramy i zrób w 30min. sam.
Masz tam rurki (cienkie, lub grube), do tego mocowania (do grubszych nie trzeba) i deski które Ci zrobią pod wymiar. Tej na górze i tak nie będzie widać.
Robiłem kiedyś takie na chwilę i wyszło to grosze, a wyglądało całkiem ok.
Nawet sprzedawali na allegro takie same, tyle, że sprzedawcy dorzucali swoją marże za złożenie.
 

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już któryś raz na te z linku na allegro patrze i sam nie wiem hehehe
co do opcji z Castoramy to nie mam w pobliżu castoramy no i średnio mi się podoba to takie skręcane na tych mocowaniach wolał bym żeby to solidniejsze było z racji że 1.5roczne dziecko biega po domu to i tak będę musiał to jeszcze jakoś zabezpieczyć.
 

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
hmmm też ciekawe tym bardziej że mogły by później posłużyć w innym celu. Mam czas do niedzieli żeby się zdecydować i sam nie wiem już co brać hehehe
 
Do góry