Standy po MA BR2

MohSETH

New member
Witajcie!

Delektując się brzmieniem monitorków doszedłem do wniosku, że zasługują na coś więcej niż komodę;) Tym bardziej, że dociążając je książkami monitorki jeszcze piękniej zagrały. Powiedzcie mi bo zamierzam wydać max 350 zł na standy. O ile z wysokością sobie poradzę to nie wiem jaka musi być górna podstawa. Musi być taka jak podstawa MA BR2 czy możebyć mniejsza?

Aha. Czy jest sens dociążac MA dodatkowo granitowymi płytami od góry gdy będą stać na standach?

Dziękuję i pozdrawiam
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Podstawa powinna być delikatnie mniejsza (chodzi bardziej o wygląd niż dźwięk - no i ewentualne rozstawienie kolców, które mają niektóre standy).
Co do samych standów: większość jest importowanych i ceny ostro poszły w górę. W tej chwili też się rozglądam za podstawkami pod surroundy (do 10kg). Wybór nie jest zbyt oszałamiający: staram się unikać lekkich rurek aluminiowych skręconych ze szklaną podstawą.
Na allegro jest niewielki wybór robiony standów (w sumie teraz wychodzi 120PLN * 2 + 50PLN + 60PLN przesyłka, co daje jakieś 350PLN za ciężkie stalowe standy z kolcami - wystarczy przefiltrować aukcje po słowie "standy").
 

MohSETH

New member
Szukałem właśnie na allegro i tam jest taki koleś co robi na zamówienie stalowe. 120 zł sztuka plus 25 zł kolce no i przesyłka i mamy cenę jednego.
 
Do góry